Kandydaci KWW Wspólnota Samorządowa powiatu brzeskiego Wyróżniony

poniedziałek, 08 październik 2018 17:25

Szanowni Państwo,

Na lata 2018-2022 jednymi z najważniejszych zadań dla mnie będzie:

  • budowa mieszkań komunalnych,
  • budowa przyszkolnych sal gimnastycznych, boisk sportowych, lodowiska przy pływalni, a także skate-parku,
  • utworzenie publicznego żłobka w Brzesku oraz wdrożenie programu małopolska Niania,
  • budowa gminnego parku wypoczynku i rekreacji,
  • powstanie tras rowerowych.

W sferze infrastruktury priorytetem będzie:

  • uchwalenie planów miejscowych zagospodarowania przestrzennego,
  • budowa infrastruktury technicznej ze szczególnym uwzględnieniem dróg, chodników oraz kanalizacji,
  • budowa nowych parkingów w tym parkingu przy dworcu PKP,
  • przebudowa Placu Kazimierza i Placu Żwirki i Wigury,
  • wymiana źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych.

Natomiast sfera przedsiębiorczości to przede wszystkim:

  • wdrożenie ulg podatkowych dla przedsiębiorców, a w szczególności młodych mieszkańców gminy rozpoczynających działalność gospodarczą,
  • utworzenie nowych stref aktywności gospodarczej przy zjazdach z autostrady, 
  • budowa drogi do strefy przemysłowej w Brzesku od ulicy Solskiego, 
  • budowa nowego zjazdu do browaru.

Uczciwość i prawdomówność oraz troska o mieszkańców motywują mnie do dalszego działania. Należy kontynuować dobre praktyki i rozwiązania. Dlatego proszę Państwa o oddanie głosu w najbliższych wyborach samorządowych na moją osobę.

Z wyrazami szacunku,

Grzegorz Wawryka

Kandydaci KWW Wspólnota Samorządowa powiatu brzeskiego

Kandydaci do Rady Miejskiej w Brzesku – okręg nr 1 – osiedla Kościuszki-Ogrodowa, Kopaliny-Jagiełły, Okocimskie

Maria Kądziołka

Kazimierz Sproski

Edward Knaga

Krzysztof Stępak

Maksymilian Daniłowski

Agata Sakowicz

Barbara Zorek

Kandydaci do Rady Miejskiej w Brzesku – okręg nr 2 – osiedla Brzezowieckie, Słotwina, Stare Miasto, Zielonka

Maria Kucia

Rafał Zając

Aneta Bałabuch

Maria Marek

Marek Dudek

Tomasz Adamczyk

Tomasz Przybylski

Kandydaci do Rady Miejskiej w Brzesku – okręg nr 3 – Jadowniki, Okocim, Poręba Spytkowska

 

Stanisław Góra

 

Bartłomiej Turlej

 

Mateusz Węgrzyn

 

Jadwiga Godzik

 

Janina Cyga

 

Maria Dzień

 

Franciszek Brzyk

 

Kandydaci do Rady Miejskiej w Brzesku – okręg nr 4 – Bucze, Jasień, Mokrzyska, Sterkowiec, Szczepanów, Wokowice

 

Leszek Klimek

 

Anna Lubowiecka

 

Marian Czarnik

 

Stanisław Milewski

 

Daniel Szczupał

 

Bożena Kornaus

 

Zbigniew Cichoński

 

Maria Pacura

Kandydaci do Rady Powiatu Brzeskiego – okręg nr 1 – gmina Brzesko 

 

Elżbieta Kania

 

Marcin Jurkiewicz

 

Jerzy Gawiak

 

Małgorzata Piękosz

 

Marek Kossoń

 

Maria Obruśnik

 

Stanisław Sułek

 

Paulina Kusek

 

Marcin Rysak

 

Piotr Tota

Kandydaci do Rady Powiatu Brzeskiego – okręg nr 2 – gmina Dębno

 

Wojciech Wojdak

 

Maria Okrzesa

 

Aneta Kurek

 

Klemens Góral

 

Stanisław Gurgul

 

Marta Krzywacka

Kandydaci do Rady Powiatu Brzeskiego – okręg nr 3 – gminy Borzęcin i Szczurowa

 

Magdalena Wojnicka

 

Bogdan Skalski

 

Małgorzata Młynarczyk

 

Maria Woźniczka

 

Józef Cierniak

 

Tomasz Żurek

Kandydaci do Rady Powiatu Brzeskiego – okręg nr 4 – gminy Czchów, Gnojnik, Iwkowa

 

Tadeusz Kanownik

 

Helena Święch

 

Magdalena Bednarek

 

Sławomir Zubel

 

Izabela Ancukiewicz

 

Edmund Kubisiak

 

Piotr Krzyszkowski

Dodatkowe informacje

  • ikona: brak
(red)

(red)

Aktualizacja: poniedziałek, 08 październik 2018 18:19
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA