wtorek, 16 październik 2018 11:06

Brzesko: Dzisiaj debata dwóch kandydatów. Zadaj im pytanie!

Napisał

Debata na urząd burmistrza miasta, organizowana przez redakcję Głosu Brzeskiego jednak się odbędzie. Zapraszamy do oglądania bezpośredniej relacji dzisiaj o 18.00. Można też będzie obejrzeć ją w późniejszym terminie - nagranie, będzie opublikowane na stronie glos24.pl.

Mimo iż Pan Sławomir Pater i Pan Tomasz Latocha zrezygnowali z udziału w debacie, redakcja Głosu Brzeskiego zdecydowała się na zorganizowanie debaty. Zwłaszcza, że Panowie Krzysztof Ojczyk i Grzegorz Wawryka wyrazili gotowość rozmowy o problemach Brzeska. Zmieniliśmy jednak formułę debaty. Pierwotnie, przed odnową dwóch kandydatów, miała się ona odbyć w jednaj z sal brzeskiego Regionalnego Centrum Kulturalno- Bibliotecznego, lub byłego ratusza, z udziałem mieszkańców i zaproszonych gości z lokalnych mediów. Teraz forma będzie nieco skromniejsza. Zaprosiliśmy obu kandydatów do naszej redakcji i tu odbędzie starcie.

Zachowujemy pełną bezstronność. Dowodem tego, że nic nie zostanie zmienione i zmanipulowane będzie losowanie części pytań, a także relacja on-line, którą dzięki uprzejmości Miasta Brzesko będzie można oglądać na stronie www.brzesko.pl. Będzie też relacja zarejestrowana przez nasze kamery, która dzień później zostanie opublikowana na stronie www.glos24.pl.

Możesz zadać pytanie!

Do godziny 17.00 czekamy na Wasze pytania do kandydatów. Program debaty obejmuje bowiem także pytania od mieszkańców i internautów. To właśnie te pytania kandydaci będą losowali, więc nie będziemy mieć żadnego wpływu na to, na jakie pytanie będą musieli odpowiedzieć.

Pytania można zadawać jako komentarze na funpagu Głos24, lub przesyłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

[AKTUALIZACJA]

Zapis debaty dwóch kandydatów, Krzysztofa Ojczyka i Grzegorza Wawryki można oglądać tutaj:

 

(red)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.