wtorek, 22 styczeń 2019 10:26

Olbrzymia nagroda za informacje o Grażynie Kuliszewskiej

Napisała
Olbrzymia nagroda za informacje o Grażynie Kuliszewskiej KPP Brzesko

100 tysięcy złotych zaoferował znajomy Grażyny Kuliszewskiej. Pieniądze ma dostać osoba, która przekaże prawdziwe informacje odnośnie tego, gdzie znajduje się zaginiona kobieta.

O zaginięciu Grażyny Kuliszewskiej pisaliśmy na początku roku. Przypomnijmy, kobieta 3 stycznia wyszła ze swojego domu w Borzęcinie (powiat brzeski). Miała tego dnia udać się na lotnisko i polecieć do Wielkiej Brytanii, gdzie na co dzień mieszkała. Jednak nigdy tam nie dotarła.

>>> O zaginionej Grażynie Kuliszewskiej można przeczytać tutaj <<<

W sobotę znajomy zaginionej Grażyny Kuliszewskiej na swoim profilu na Facebooku, poinformował, że jest w stanie zapłacić 100 tysięcy złotych nagrody osobie, która przekaże prawdziwe informacje na temat kobiety.

- 3 stycznia 2019 roku zaginęła Grażyna Kuliszewska. Ma 34 lata i 5 letniego synka. Wyjechała do Polski na jeden dzień. Zaginęła prawdopodobnie po godzinie 23. Ostatnim miejscem gdzie prawdopodobnie była był dom, w którym mieszkała z mężem i synem. Drodzy ludzie z Polski: jestem w stanie ZAPŁACIC 100000 zł nagrody temu kto przekaże prawdziwa informacje gdzie jest Grażyna* – napisał znajomy kobiety.

* - zachowaliśmy oryginalną pisownię  

Aleksandra Bieniek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.