Burmistrz Grzegorz Wawryka wśród laureatów Wyróżniony

piątek, 24 listopad 2017 15:53

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski oraz Gazeta Krakowska byli organizatorami plebiscytu na najpopularniejszego wójta i burmistrza Małopolski.

W hotelu Rubenstein na krakowskim Kazimierzu spotkali się samorządowcy, którzy wygrali zmagania – 10 najpopularniejszych wójtów i pięciu burmistrzów. Burmistrz Brzeska, Grzegorz Wawryka zajął czwarte miejsce w regionie. Plebiscyt rozgrywany był w dwóch etapach, zarówno w pierwszym, jak i drugim etapie rozgrywek burmistrz Brzeska zajmował wysoką pozycję.

-Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos, znaleźć się wśród najpopularniejszych samorządowców w Małopolsce to dla mnie wielki zaszczyt. Ale jest to wyróżnienie nie tylko dla mnie, także dla moich współpracowników, a także dla mieszkańców, razem z nimi zająłem tak wysokie miejsce w plebiscycie – mówi burmistrz Brzeska, Grzegorz Wawryka.

Kazimierz Barczyk, przewodniczący Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski mówił w czasie uroczystego rozdania nagród, że plebiscyt to wielki sukces samorządu. –Ogółem w plebiscycie oddano kilkadziesiąt tysięcy głosów.

(red)

(red)

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA