środa, 19 czerwiec 2019 12:53

Gnojnik. Gmina będzie świętowała. Na scenie wystąpią Power Play i Kapela Ciupaga

Napisał

Dwudniowe święto Gminy Gnojnik będzie obchodzone w dniach 29-30 czerwca i jak zawsze będzie obfitować w szereg atrakcji kulturalnych i sportowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Świętowanie rozpocznie się 29 czerwca w sobotę o godzinie 17:00. Właśnie wtedy zabawę rozpoczną najmłodsi na Mini Disco Show. Później, bo o godzinie 21:00 taką możliwość będą mieli nieco starsi, ponieważ na deskach amfiteatru wystąpi gwiazdą wieczoru – zespół Power Play. Po występie przewidziana jest zabawa przy największych przebojach muzyki tanecznej, którą poprowadzi DJ Robertus.

Niedziela 30 czerwca prezentuje się równie ciekawie. Całość rozpocznie się o godzinie 15:00 prezentacją talentów przedszkolaków. Organizatorzy przewidzieli także blok zabaw dla dzieci. O godz. 17:00 nastąpi oficjalne powitanie gości, po którym rozpocznie się festiwal muzyki tanecznej na którym wystąpi zespół „Fantazja”. A w ramach „Kwadransu dla radia” radio RDN Małopolska przeprowadzi konkursy.

O godzinie 20:00 na deskach sceny amfiteatru wystąpi niedzielna gwiazda wieczoru, laureaci programu „Mam Talent”, Kapela Ciupaga. Po dawce folkloru, do godziny 23:00, będzie można potańczyć na imprezie prowadzonej przez DJ-a Pemę, dwukrotnego Mistrza Polski Prezenterów Dyskotek.

Organizatorzy przewidzieli także dodatkowe atrakcje w postaci Jarmarku Produktów Lokalnych, kiermaszu prac uczestników WTZ, wesołego miasteczka, a także namiotu Matplanety – w którym dzieci będą mogły rozwiązać rebusy i zagadki matematyczne.

Szczegółowy program Dni Gminy Gnojnik na poniższym plakacie.

 

Fot. i inf.: UG Gnojnik

Mirosław Haładyj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.