wtorek, 09 lipiec 2019 17:20

Gnojnik. Tak bawiono się na Dniach Gminy

Napisał

Dni Gminy Gnojnik to czas zabawy i integracji wszystkich mieszkańców w duchu miłości do muzyki, sąsiadów i swojej gminy.

Choć w ciągu ostatnich lat zmieniały się scenariusze tej dwudniowej imprezy, zawsze obfitowała ona w atrakcje – zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. W bieżącym roku organizatorzy również zadbali o humory wszystkich uczestników Dni  Gminy Gnojnik, serwując muzyczne szczęście różnych gatunków.

Świętowanie rozpoczęło się 29 czerwca w sobotę o godzinie 17:00. Właśnie wtedy zabawę rozpoczęli najmłodsi na Mini Disco Show. Później, bo o godzinie 21:00 taką możliwość mieli nieco starsi, ponieważ na deskach amfiteatru wystąpiła gwiazdą wieczoru – zespół Power Play. Po występie publiczność bawiła się do późna przy największych przebojach muzyki tanecznej, które serwował DJ Robertus.

Niedziela 30 czerwca prezentowała się równie ciekawie. Całość rozpoczęła się o godzinie 15:00 prezentacją talentów przedszkolaków. Organizatorzy przewidzieli także blok zabaw dla dzieci. O godz. 17:00 nastąpiło oficjalne powitanie gości, po którym rozpoczął się festiwal muzyki tanecznej na którym wystąpił zespół „Fantazja”. W ramach „Kwadransu dla radia” radio RDN Małopolska przeprowadziło konkursy.

O godzinie 20:00 na deskach sceny amfiteatru wystąpiła niedzielna gwiazda wieczoru, laureaci programu „Mam Talent”, Kapela Ciupaga. Po dawce folkloru, do godziny 23:00, można było potańczyć na imprezie prowadzonej przez DJ-a Pemę, dwukrotnego Mistrza Polski Prezenterów Dyskotek.

Organizatorzy przewidzieli także dodatkowe atrakcje w postaci Jarmarku Produktów Lokalnych, kiermaszu prac uczestników WTZ, wesołego miasteczka, a także namiotu Matplanety – w którym dzieci mogły rozwiązać rebusy i zagadki matematyczne.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Więcej zdjęć na stronie Centrum Kultury w Gnojniku i funpage’u instytucji.

 

Fot. i inf.: Centrum Kultury w Gnojniku

 

 

 

Mirosław Haładyj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.