czwartek, 25 lipiec 2019 15:19

Brzesko. Policja poszukuje świadków wypadku

Napisała

Policjanci z Brzeska poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze K75 w miejscowości Wytrzyszczka, gmina Czchów. Wszystkie osoby, które widziały kolizję proszone są o kontakt z policjantami Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Brzesku.

Do zdarzenia doszło 18 lipca 2019 roku około godziny 13:00 w okolicach zjazdu na prom w miejscowości Wytrzyszczka. Jadący w kierunku Brzeska kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą koloru szarego i numerem rejestracyjnym rozpoczynającym się od liter KLI, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył tylnymi kołami naczepy w wyprzedzający go samochód Ford Galaxy. W efekcie zderzenia samochód osobowy znalazł się w rowie.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z policjantami Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Brzesku , pod nr tel. 14 66 26 225, lub całodobowo pod numerem telefonu 14 66 26 222. Informacje można przekazywać również pisemnie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Info: KPP Brzesko

Joanna Frydrych

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.