czwartek, 20 grudzień 2018 15:43

Świąteczna paczka chrzanowskich policjantów

Napisała

Policja zwykle kojarzona jest z kontrolami, mandatami i pouczeniami i słusznie, bo dbanie o bezpieczeństwo obywateli i walka z przestępczością jest jednym z naszych głównych zadań.

Oprócz obowiązków mamy też serca i wielką chęć pomagania zwłaszcza w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Zdając sobie sprawę z tego, że wśród nas jest wielu potrzebujących, policjanci i pracownicy cywilni z KPP w Chrzanowie i jednostek podległych zorganizowali swoją policyjną szlachetną paczkę. Rodzina, której pomogliśmy żyje skromnie ale bardzo uczciwie, Jest to mama i dwóch synów w wieku 5 i 9 lat z Chrzanowa. Nie prosili oni o pomoc, choć wiemy, że jej potrzebują. Chłopcy z mamą nie oczekują niczego za darmo ale tej pomocy są warci. Mama nie zawsze może spełnić marzenia chłopaków, bo na co dzień ma wiele ważniejszych wydatków, więc my darowaliśmy im to, o czym marzą tj. słuchawki bezprzewodowe i zdalnie sterowany samochód, a mamie od św. Mikołaja przypadła książka do poczytania na długie zimowe wieczory. Wszyscy troje otrzymali również zapas słodyczy i pieniądze na niezbędne wydatki.

Info/Foto: KPP Chrzanów

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.