czwartek, 14 marzec 2019 15:19

Michał Martyna, naczelnik z KPP Chrzanów Osobowością Roku!

Napisała

Podinsp. Michał Martyna Naczelnik Wydziału Kryminalnego KPP w Chrzanowie został Osobowością Roku w Plebiscycie „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” w kategorii „Działalność Społeczna i Charytatywna” w powiecie chrzanowskim.

Rozstrzygnięcia konkursu dokonało głosowanie czytelników, którzy wyróżnili mieszkańców swoich powiatów zasłużonych w działalności społecznej, samorządowej, biznesowej oraz w dziedzinie kultury. Wśród laureatów znalazł się podisnp. Michał Martyna na co dzień Naczelnik Wydziału Kryminalnego KPP w Chrzanowie.

O laureacie tak mówią jego koledzy z pracy:
- Nasza powiatowa „Osobowość Roku 2018” od 35. lat prężnie działa w OSP Rozkochów i pomimo wielu obowiązków nie tylko zawodowych znajduje czas, by spotkać się młodzieżą, którą nieustannie wspiera. Dba o stawy w swojej rodzinnej miejscowości. Uwielbia organizować „Nocne zawody wędkarskie”, w Klubie Wędkarskim Karaś (którego jest członkiem od ponad 20. lat), których już nie może się doczekać po przerwie zimowej. Ponadto zachęca całe rodziny do wspólnej aktywności. Michale jeszcze raz gratulujemy! -

źródło: KPP Chrzanów

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.