czwartek, 08 luty 2018 10:58

Trzebinia/Chrzanów. Ferie 2018

Napisała

TCK zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia sportowe i taneczne, warsztaty i wycieczki, wizyty w kinie lub w teatrze, organizowane w okresie 12-25 luty br., w ramach ferii zimowych. Zajęcia będą się odbywać w domach kultury w poszczególnych miejscowościach na terenie Trzebini.

Zgodnie z coroczną tradycją, Centrum Kultury zaprasza całe Rodziny na kolejną edycję filmowego cyklu "Ferie w kinie Sokół".
Tym razem seanse zaczynają się 13.02 a kończą 25.02. W ofercie znalazły się cztery filmy animowane: „Lego Ninjago. Film”, „My Little Pony”, „Gang Wiewióra 2” oraz „Kumple z dżungli”. Jak co roku kino oferuje bilety w atrakcyjnych cenach, wszyscy widzowie mogą nabyć bilety na ww. filmy w cenie 6 zł. Ferie zimowe zorganizowano także na Krytej Pływalni Aqua Planet w Trzebini oraz w bibliotece.
Ponadto przedszkolaki oraz uczniowie z powiatu chrzanowskiego będą korzystać z lodowiska na preferencyjnych warunkach, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00-14.00. Promocja dotyczy wejścia na lodowisko za 1 zł i obejmuje pierwszą godzinę korzystania z obiektu.

Info: TCK Trzebinia

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.