Jest nowy komendant chrzanowakiej policji powiatowej Wyróżniony

9 marca br. w Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie odbyło się  wprowadzenie  p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie mł.insp. Michała Gamrata.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie, wręczając rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków odczytany przez zastępcę Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Krakowie poinsp. Ryszarda Sołkiewicza, gratulował nowemu komendantowi i życzył mu powodzenia oraz dalszych sukcesów zawodowych.

Młodszy inspektor Michał Gamrat, w swoim wystąpieniu zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystać w służbie na rzecz mieszkańców powiatu chrzanowskiego.
Następnie podkom. Arkadiusz Skowron przedstawił nowemu szefowi kadrę kierowniczą chrzanowskiej Policji.
Nowo powołany na stanowisko p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie, ma 41 lat, urodził się w Wolbromiu. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończył również prawo na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie o kierunku zarządzania zasobami ludzkimi. Służbę w policji pełni od 1996 roku.

Info: KPP Chrzanów

Mądry Natalia

Mądry Natalia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA