KOMUNIKAT TAURON
Uwaga na wiadomości mailowe z fałszywymi wezwaniami do zapłaty!

poniedziałek, 17 grudzień 2018 14:47

PSZOK w Trzebini jest potrzebny

Napisała

Wraz z nową kadencją samorządu pojawiają się istotne problemy, które powinniśmy z korzyścią dla mieszkańców rozwiązywać. Jednym z nich jest zamknięcie punktu zbiórki odpadów (tzw. PSZOK) w Trzebini w rejonie dawnego składowiska śmieci przy ul. Piłsudskiego.

poniedziałek, 17 grudzień 2018 14:42

Sylwester w Libiąskim Centrum Kultury

Napisała

Libiąskie Centrum Kultury zaprasza na powitanie Nowego Roku w kinie.

MBP Libiąż przypomina o akcji dla dzieci urodzonych w 2015 roku - Mała Książka Wielki Człowiek.

Kontakty dot. zimowego utrzymania dróg na terenie Gminy Libiąż

Dyrektor Szpitala Powiatowego w Chrzanowie z dnia na dzień stracił pracę. Rozwiązanie umowy nastąpiło bez zachowania okresu wypowiedzenia, z winy pracownika. Powód, a właściwie powody są bardzo poważne. Ich skutkiem może być nawet likwidacja placówki medycznej.

Dzisiaj około godziny 9.30 na numer 112 zadzwoniła anonimowa osoba, która poinformowała o podłożeniu dwóch ładunków wybuchowych – pod szpital i sąd w Chrzanowie.

czwartek, 13 grudzień 2018 12:36

Wizyta funkcjonariuszy policji w Mętkowie

Napisała

12.12.br. na zaproszenie dyrekcji i grona pedagogicznego Zespołu Szkół w Mętkowie, przedstawiciele  Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie przeprowadzili prelekcję  z uczniami klasy piątej.

12 grudnia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie, mł insp. Michał Gamrat  - Komendant Powiatowy Policji w Chrzanowie w imieniu komendanta wojewódzkiego oraz swoim podziękował policjantom Komisariatu Policji w Libiążu za szybko podjętą interwencję i uratowanie życia mężczyźnie, który spał w palącym się budynku. Szef chrzanowskiej policji podkreślił, że tak profesjonalnie przeprowadzona akcja zasługuje na szczególne uznanie.

Strona 1 z 52
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA