piątek, 31 maj 2019 11:48

Dębica. Areszt dla nożownika

Napisała

Trzy miesiące spędzi w areszcie 23-latek, który jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna ugodził ostrym narzędziem mieszkańca Dębicy. Do tego zdarzenia doszło w sobotę, 25 maja w Dębicy.

W poniedziałek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy zatrzymali 23-letniego mężczyznę podejrzanego o ugodzenie ostrym narzędziem 39-latka. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotę w Dębicy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty dotyczące usiłowania zabójstwa oraz gróźb karalnych. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, prokurator zdecydował o wystąpieniu do sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu. Sąd przychylił się do tego wniosku. Najbliższe trzy miesiące podejrzany spędzi w areszcie.

Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy. 

Info: KPP Dębica

Joanna Frydrych

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.