piątek, 26 lipiec 2019 15:03

„Rowerem przez Gminę Dębica” - jak dołączyć do wspólnej zabawy?

Napisała

Gmina Dębica zaprasza do udziału w nowej akcji promocyjnej Gminy Dębica „Rowerem przez Gminę Dębica”. Udział w wycieczkach ułatwiają mapy. Dla uczestników przygotowano też nagrody. 

Od 11 lipca 2019 roku, co dwa tygodnie na stronie Gminy Dębica oraz Facebooku Gminy Dębica pojawiaja się nowe mapki z trasami rowerowymi. Żeby wziąć udział w akcji wystarczy przejechać 3 z 5 przygotowanych tras, zrobić sobie zdjęcie z rowerem w wyznaczonych punktach na trasie i przesłać je z oznaczonym numerem trasy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akcja rozpoczęła się  11 lipca, natomiast zdjęcia można przesyłać do 16 września 2019 r. Losowanie nagród odbędzie się 19 września 2019 roku.

Trasy będą przygotowane w różnych częściach Gminy i o zróżnicowanym stopniu trudności, tak, żeby najmłodsi uczestnicy czerpali przyjemność z rodzinnej wycieczki. Każdą z nich można przejechać w dowolnym dniu, aż do 16 września 2019 r. Zapraszamy do wspólnej zabawy - zapowiadaja organizatorzy. 

Dotychczas opublikowano dwie trasy, ale będe kolejne. 

Dla miłośników rowerów Gmina Dębica, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica oraz Pogotowie Medyczne Sebastian Radzik przygotowali też wycieczkę rowerową po Gminie Dębica, która odbędzie się już jutro, 27 lipca br. o godz. 10:00. Uczesynicy wyruszą z parkingu przy Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu na trasę długości 22 km. Przewidziano wolne tempo przejazdu i postój na odpoczynek w Centrum Wiejskim w Pustkowie

Zakończenie wraz z grillem odbedzie się na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu. Organizatorzy zapewniają zabezpieczenie przejazdu, ubezpieczenie uczestników oraz ciepły poczęstunek.

Zapisy w dniu startu od godz. 8:30 (zobacz też wydarzenie na Fb)

inf. i foto: UG Dębica

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.