poniedziałek, 14 maj 2018 13:57

Gm. Dębica: Piknik Majowy w Pustkowie-Osiedlu

Napisała

3 maja na placu obok Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu odbył się Piknik Majowy zorganizowany z okazji 227 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji.

Piknik rozpoczął się przemarszem Orkiestry Dętej Gminy Dębica oraz sekcji Mażoretek spod Domu Kultury na plac obok bloku 54. Wszystkich uczestników powitał dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Marcin Ciszek. Po krótkim koncercie orkiestry wszyscy zgromadzeni udali się na plac obok Domu Kultury, gdzie przed publicznością ponownie zaprezentowała się Orkiestra Dęta Gminy Dębica w nieco szerszym repertuarze. Koncert uświetniły występy sekcji Mażoretek Inspirado, Image Dance i Pasja.

Uczestników powitał wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz. Organizatorzy pikniku przygotowali wiele atrakcji zarówno dla tych starszych jak i młodszych. Majową imprezę zakończyła się zabawa taneczna z zespołem Sekend.

Organizatorami pikniku było Stowarzyszenie „Orkiestra Dęta – Gmina Dębica” oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica.

Inf. i foto: UG Dębica

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.