poniedziałek, 27 sierpień 2018 11:37

Straszęcin: Kolejny festiwal odwołany

Napisała

Zaplanowany na 31.08-1.09 w Straszęcinie (powiat dębicki) Tropical Vibe Festival 2018 został odwołany. To już kolejna impreza muzyczna odwołana przez Agencję Artystyczną ARENA.

Organizatorzy o odwołaniu festiwalu poinformowali w oświadczeniu: "Organizator Agencja Artystyczna ARENA z przykrością zawiadamia, że planowany w tym roku Tropical Vibe Festiwal nie może się odbyć w planowanej lokalizacji. Z uwagi na czas jaki pozostał do festiwalu, nie zdążymy go także przenieść w żadne inne miejsce w tym terminie. Bardzo nam przykro z tego powodu. Jesteśmy zmuszeni do przełożenia wydarzenia na 2019 rok w inne miejsce. Festiwal odbędzie się w całkowicie nowej, lepszej lokalizacji.
Więcej czasu daje więcej możliwości. Będziemy mogli stworzyć coś jeszcze bardziej niezwykłego, uwzględniając w organizacji wszystkie Wasze sugestie i spostrzeżenia, które do tej pory się pojawiły i jeszcze się pojawią. W kwestii line-up'u, obecnie rozmawiamy z artystami i poinformujemy Was o finalnych decyzjach. Liczymy, że wspólnymi siłami stworzymy piękne wydarzenie, które wpisze się na stałe jako punkt na festiwalowej mapie Polski.
Nowy termin festiwalu oraz dokładną lokalizację podamy do końca października."

W związku z tym, że impreza ma się odbyć w innym miejscu i terminie wszystkie bilety na Tropical Vibe Festival 2018 zachowują ważność, można również je zwrócić.

"Osoby, które jednak chcą zrezygnować z festiwalu, zobowiązane są do odesłania zakupionych wejściówek wraz z wypełnionym formularzem zwrotu dostępnym na stronie: tropicalvibe.pl/files/zwrot_biletow.pdf  na poniższy adres. Agencja Artystyczna ARENA al. Jana Pawła II 21, 39-200 Dębica z dopiskiem: ZWROT. Z kolei osoby, które kupiły bilety elektroniczne, mogą wysłać bilety z wypełnionym formularzem na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.." - poinformowano 20 sierpnia. 

Warto przypomnieć, że to kolejna impreza w Staszęcienie, które nie doszła do skutku. Agencja Artystyczna ARENA odwołała też tegoroczny Czad Festiwal, który w dniach 15-18 sierpnia miał się odbyć po raz szósty (zobacz TU). Jaka jest przyczyna odwołania obu imprez - nie wiadomo. 

mg, foto: Tropical Vibe Festival

 

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.