Marzena Gitler

Marzena Gitler

W ostatnich dniach marca na Polanie Jakuszyckiej rozegrano drugą część Mistrzostw Polski Seniorów w biegach narciarskich. Wśród kobiet ponad połowa medali trafiła do zawodniczek mieszkających w Gminie Mszana Dolna lub pochodzących z niej.

Od 27 marca do 5 kwietnia uczniowie Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie uczestniczyli w wymianie młodzieży „We have rights. Humans”, zorganizowanej w ramach projektu wymiany studentów i uczniów Erasmus. Wyjazd do malowniczej Bańskiej Szczawnicy na Słowacji został zorganizowany przez fundację European Mobility Center.

6 kwietnia w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się naukowa konferencja medyczna, będąca zwieńczeniem szóstych Dąbrowskich Spotkań Klinicznych. Po trzy wykłady w każdym z trzech paneli, najznamienitsi polscy klinicyści i jeden – ale ujęty szczegółowo i całościowo – temat: Zdrowie kobiety w codziennej pracy lekarzy praktyków - tak w jednym zdaniu można podsumować spotkanie 

Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu serdecznie zaprasza  na wystawę fotograficzną Tomasza Sobczaka pn."Kształty Architektoniki".  

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Taranowskiej oraz Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego zapraszają dzieci i młodzież z powiatu dąbrowskiego do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. „Powiat Dąbrowski – mój powiat, moja duma”.

18 kwietnia starosta dąbrowski Lesław Wieczorek powołał Mariolę Kobos na nową dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej. Kandydatkę wyłoniono w drodze konkursu. 

Strona 1 z 473