Marzena Gitler

Marzena Gitler

Pali się las na zboczu Góry Paproć, pożar rozprzestrzenia się w stronę zabudowań mieszkalnych. W wyniku pożaru bezpośrednio zagrożony jest budynek mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi, brak informacji o osobach poszkodowanych – to scenariusz ćwiczeń gminnych jednostek OSP w ramach gminnego systemu zarządzania kryzysowego opracowanych przez starszego kapitana Tomasza Kaptura z OSP Tymbark.

Trzynasta edycja konkursu na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce okazała się szczęśliwa dla Tarnowskiego Centrum Informacji, które uznane zostało za najlepsze w kategorii „4-gwiazdkowe punkty i centra informacji turystycznej”.

W sobotę 5 października w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w taekwondo olimpijskim. W zawodach startowali głównie zawodnicy kadry narodowej i pretendenci do kadry.

11 listopada w Bydlinie już po raz 25. odbędzie się Międzynarodowy Bieg Uliczny Szlakiem Walk Legionistów.

Dziś ruszyło głosowanie w Budżecie Obywatelskim Bukowna 2020. Do wyboru są cztery zadania "zielone" i 14 okręgowych. Jak i gdzie zagłosować?

Już wkrótce nowosądecki Park Strzelecki zmieni się nie do poznania. To właśnie tu powstanie zadaszony amfiteatr dla kilkutysięcznej widowni, urokliwe i oświetlone alejki spacerowe, a także fontanna, altana i place zabaw. Dla miłośników sportu zaplanowano również pętlę gimnastyczną z niezbędnymi elementami do ćwiczeń.

Strona 1 z 670