niedziela, 10 listopad 2019 16:02

Gorlice: Ujrzycie rzecz, o jakiej nie śniło Wam się w najśmielszych snach…

Napisał
fot. GF ĆMY fot. GF ĆMY

Grupa Filmowa Ćmy, działająca przy Gorlickim Centrum Kultury, zaprasza w swoje szeregi.

– Zapraszamy Was w miejsce nie z tej ziemi. Podejdźcie bliżej, przyjrzyjcie się, bo nie będziecie mogli oderwać oczu. Ujrzycie rzecz, o jakiej nie śniło Wam się w najśmielszych snach… – piszą członkowie grupy na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Zgłosić może się każdy, kogo pociąga aktorstwo, chciałby montować filmy, być operatorem kamery lub po prostu szuka sposobu na kreatywne spędzenie czasu. Potrzebni profesjonaliści, jak i osoby, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z filmem. Muszą być to jednak ludzie z pasją, którzy chcą stanąć przed kamerą, albo za nią czy obok niej.

– Poszukujemy aktorów, operatorów, scenarzystów, montażystów, reżyserów, charakteryzatorów, kostiumografów, mistrzów oświetlenia, dźwiękowców, kierowników planu i produkcji i wielu innych... ale przede wszystkim miłośników kina i ludzi z głową pełną pomysłów. Bez względu na to jaki aspekt kina jest Ci najbliższy, znajdzie się dla Ciebie miejsce w naszej grupie – piszą Ćmy.

Terminy naboru do Grupy Filmowej Ćmy: 16 i 19 listopada. Więcej szczegółów w opisie wydarzenia „Rozkręćmy ĆMY” na Facebooku.

16 listopada (sobota) w godzinach 10:00-15:00
19 listopada (wtorek) w godzinach 14:00-18:00

Anna Piątkowska-Borek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.