środa, 19 grudzień 2018 15:30

Międzynarodowe odwiedziny w Gorlicach

Napisała

Centrum Opieki nad Dzieckiem „Razem” w dniach od 3 grudnia do 21 grudnia br. gościło młodzież z Chin, Kolumbii, Maroka, Gwatemali w ramach projektu AISEC.

Powodem zielona środa i przekroczenie norm zanieczyszczenia powietrza

Trwa przebudowa 60-metrowego odcinka ulicy Klimkowicza w Gorlicach, który już niedługo zyska nową nawierzchnię asfaltową. Wykonano już prace ziemne i przygotowawcze pod nową nakładkę.

W ramach realizacji Gminnego Programu Rewitalizacji do roku 2023 jednym z podstawowych przedsięwzięć rewitalizacyjnych jest Budowa Miejskiego Centrum Kultury w Bobowej. Projekt ten planowany jest do realizacji przez Gminę Bobowa w ramach Działania 11.2 Odnowa obszarów wiejskich Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Przerażający widok zastali policjanci w jednym z mieszkań w gminie Biecz (powiat gorlicki). 27-latek siedział w kałuży krwi zadając sobie kolejne ciosy.

poniedziałek, 17 grudzień 2018 14:52

Mistrz i baletnice - warsztaty w Gorlicach

Napisała

Szkoła Baletowa „Puenta” oraz Gorlickie Centrum Kultury zapraszają adeptów szkoły baletowej, rodziców dzieci oraz wszystkie osoby zainteresowane baletem na otwarte warsztaty, które odbędą się 18 grudnia br. o godzinie 16:00, w sali widowiskowej Gorlickiego Centrum Kultury.

poniedziałek, 17 grudzień 2018 14:50

Podarunki od Gorliczan przekazane!

Napisała

14 grudnia br. przedstawiciele Gorlic uczestniczyli w bardzo miłym i wzruszającym wydarzeniu w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie - Prokocimiu.

czwartek, 13 grudzień 2018 14:40

IV Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy

Napisała

Wielkimi krokami zbliża się IV. Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy! W grudniowy weekend (22-23 grudnia br.)gorlicki Rynek kolejny raz zapełni się stoiskami handlowymi, kolorowymi światełkami. Nie zabraknie kolędowania oraz atrakcji dla najmłodszych...

Uczniowie z powiatu gorlickiego jako pierwsi w Polsce inaugurują projekt kształcenia z zakresu sztucznej inteligencji. Program nosi nazwę AI Schools & Academy.

Są sytuacje, które pamięta się do końca życia. Nie są częste, ale gdy się zdarzą, trzeba się z nimi zmierzyć – mówi Przemysław Wszołek, Prezes OSP Moszczenica. Jednostka ta w tym roku zdobyła zaszczytny tytuł najlepszej w Małopolsce. Więcej o służbie strażaków-ochotników w wywiadzie.

Strona 1 z 20
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA