czwartek, 30 maj 2019 13:12

Trener Limanovii: Do budy to chodzi pies [WIDEO]

Napisała

Mecze piłkarskie nawet IV ligi potrafią wzbudzić wielkie emocje. A gdy ktoś na co dzień używa chamskich odzywek, na meczu czuje się zupełnie zwolniony z kultury. Tak było na meczu IV Ligi Małopolskiej-Wschód, w którym z liderem Unią Tarnów zmierzyła się Limanovia Limanowa.

Nagranie z meczu polskiej IV ligi podbija internet. Na filmie zarejestrowano wymianę zdań miedzy jednym z kibiców tarnowskiej drużyny, który odezwał się trenera Limanovii, Andrzeja Paszkiewicza jak do psa, wysyłając go... do budy.
Szkoleniowiec Limanovii zachował jednak spokój i dosadnie wyjaśnił chamskiemu miłośnikowi futbolu, czym jest takie zachowanie. - Do budy to chodzi pies. Na ulicy też byś mi tak powiedział człowieku? Taka jest twoja kultura? - pytał Paszkiwicz. - Śmiejesz się człowieku. Masz dwa razy więcej lat ode mnie, a kultury dwa razy mniej chłopie. Na ulicy byś mnie spotkał i byś mi tak powiedział? Kultura stadionowa - podsumował. - Dzieci tam siedzą koło ciebie. Dzieci tam siedzą - dodał.

Mecz, którego fragment zarejestrowano na filmie, rozegranego 11 maja. Mecz Unii z Limanovią zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0, ale to trener przegranej drużyny został bohaterem spotkania. W komentarzach pod nagraniem z trybun na Youtube nie brakuje komentarzy internautów, którzy gratulują mu właściwej postawy.

mg

 

 

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.