piątek, 19 lipiec 2019 10:28

Weekend w Beskidzie Wyspowym: Ćwilin i Kamionna

Napisała

W najbliższy weekend odbędą się dwa wyjścia w ramach X edycji akcji "Odkryj Beskid Wyspowy". Miłośnicy górskich wędrówe wyruszą na Ćwilin i na Kamionną. 

Organizatorzy zapraszają do współnych wypraw na Facebooku.

 

Gmina Dobra zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w nocnym złazie turystycznym na górze Ćwilin organizowanym w ramach akcji „Odkryj Beskid Wyspowy 2019” w sobotę 20 lipca 2019 r. Wejście na trasę z przewodnikiem o godz. 20.00 z Osiedla Pietrzki w Wilczycach i powrót tą samą trasą. Na szczycie Msza Święta Polowa, konkursy oraz wspólny grill.

ZAPRASZAMY!!!

Program otrzymał dofinansowanie Województwa Małopolskiego w ramach konkursu "Małopolska Gościnna".

Organizatorzy akcji "Odkryj Beskid Wyspowy" i Gmina Dobra zapraszają na nocny złaz turystyczny na górę Ćwilin. Wyjście na trasę z przewodnikiem o godz. 20.00 z Osiedla Pietrzki w Wilczycach i powrót tą samą trasą. Na szczycie odbędzie się msza święta polowa, konkursy oraz wspólny grill. Program otrzymał dofinansowanie Województwa Małopolskiego w ramach konkursu "Małopolska Gościnna".

W niedzielę z kolei Gmina Laskowa będzie dopsodarzem złazu turystycznego na Kamionnej (trasa: Laskowa - Żegocina - Trzciana).

Szczegółowe informacje na http://www.odkryjbeskidwyspowy.pl/

inf. org. 

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.