Na szczęście bez ofiar Wyróżniony

10 kolizji drogowych odnotowali limanowscy w drugiej połowie grudnia. Pomimo tylu zdarzeń nikt nie ucierpiał.

16 grudnia o godz. 4:00 w miejscowości Mszana Dolna na ul. Orkana 26-letni kierujący pojazdem marki Ford nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znaki drogowe. Kierujący trzeźwy, ukarany mandatem.
Tego samego dnia o godz. 9:30 w miejscowości Szczawa 26-letni kierujący pojazdem marki VW Passat w wyniku nieprawidłowego wyprzedzania doprowadził do zderzenia „czołowego” z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki Ford Mondeo. Kierujący byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem. Na szczęście obeszło się bez ofiar.
17 grudnia o godz. 19:30 w miejscowości Słopnice kierujący pojazdem marki VW Golf oraz kierująca pojazdem marki Ford Focus podczas wymijania nie zachowali należytych środków ostrożności w wyniku czego doprowadzili do zderzenia „bocznego” pojazdów. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, oboje ukarani mandatami.
27 grudnia o godz. 5:25 w miejscowości Kasina Wielka 20-letni kierujący pojazdem marki Fiat Panda najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Opel Meriva.
Tego samego dnia o godz. 7:15 w miejscowości Mszana Dolna na ul. Kolbego 47-letni kierujący pojazdem marki VW Golf najprawdopodobniej zasnął, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Subaru.
O godz. 10:40 w Limanowej na ul. Wiejskiej 41-letni kierujący pojazdem marki Fiat podczas wymijania doprowadził do zderzenia „czołowego” z mazdą.
Również w Limanowej o godz. 14:45 na ul. Starodworskiej 29-letnia kierująca pojazdem marki Citroen C3 w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu najechała na tył pojazdu marki Suzuki.
30 grudnia o godz. 13:00 na ul. Kościuszki 22-letni kierujący pojazdem marki Mazda najechał na tył poprzedzającego ja pojazdu marki Audi 80.
1 stycznia o godz. 3:30 w miejscowości Podłopień 19-letni kierujący pojazdem marki Ford Focus nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierującemu pojazdem marki Ford w wyniku czego doprowadził do zderzenia pojazdów. Kierujący byli trzeźwi, nikomu nic się nie stało, a sprawca został ukarany mandatem.
Tego samego dnia o godz. 11:50 w miejscowości Mszana Dolna na ul. Słomka 48-letni kierujący pojazdem marki Toyota podczas cofania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Skoda.

opr. mg inf KPP Limanowa mł.asp. Jolanta Mól

Marzena Gitler

Marzena Gitler

Aktualizacja: środa, 10 styczeń 2018 16:22
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii: « Tradycja i modlitwa Gotowi na akcje »

Skomentuj

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA