Na podwójnym „gazie” Wyróżniony

Ciągle nie brakuje kierowców, którzy siadają za kierownicę po alkoholu.

17 grudnia o godz. 16:50 w Limanowej policjanci zatrzymali nietrzeźwego 43-latka, który kierował pojazdem marki Renault Kangoo. Mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymano mu prawo jazdy.
W nocy z 17 na 18 grudnia w miejscowości Szczyrzyc policjanci zatrzymali kierującego pojazdem marki Land Rover, który kierował pojazdem będąc pod wpływem alkoholu. 45-latek miał 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymano mu prawo jazdy. Sprawa trafi do Sądu.
31 grudnia o godz. 7:45 w Ujanowicach policjanci z drogówki zatrzymali kierującego pojazdem marki BMW. 21-letni mężczyzna miał ok 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Pobrano mu również krew do badań i zatrzymano prawo jazdy. Sprawa trafi do Sądu.
7 stycznia o godz. 8:35 w miejscowości Wysokie policjanci zatrzymali 21-letniego kierującego pojazdem marki Seat Leon, który miał blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Tego samego dnia o godz. 11:10 w Mszanie Dolnej na ul. Krakowskiej patrol drogówki zatrzymał kierującego pojazdem marki Audi A4 w stanie nietrzeźwości. 22-latek miał 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Obu kierującym zatrzymano prawo jazdy.
7 stycznia o godz. 9:30 w miejscowości Laskowa 26-letni kierujący pojazdem marki VW Golf nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Kierujący trzeźwy i został ukarany mandatem.

mł.asp. Jolanta Mól

Marzena Gitler

Marzena Gitler

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA