Kasinka Mała: Wszystko dla Pań Wyróżniony

8 marca w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej był dniem wyjątkowym i uroczystym. Męska część społeczności szkoły pamiętała o swoich koleżankach i przygotowała specjalnie dla nich akademię.

Akademia miała formę programu telewizyjnego, w którym zaprezentowano dowcipne wiadomości z kraju i ze świata, prognozę pogody dla Kasinki Małej, jeden z odcinków serialu „Ona i On”, propozycje najsłynniejszych projektantów mody dla nauczycielek oraz „Koncert życzeń”. Program wywołał salwy śmiechu i gromkie brawa publiczności. Finałowym numerem przedstawienia był występ nauczycieli - Łukasza Szlachetki i Marcina Szołdrowskiego, którzy wykonali piosenkę „Perfect” i zachwycili widownię. Panie otrzymały kwiaty i mnóstwo życzeń, a w pokoju nauczycielskim czekała aromatyczna kawa i słodkie upominki.

Występ bardzo podobał się zgromadzonym w sali, a uśmiechy na twarzach pań i dziewczynek przekonały, że miłe życzenia i wspólnie spędzone chwile sprawiły wszystkim wiele przyjemności – podsumowują pomysłodawcy tego wydarzenia.

Dorota Borowiec

Marzena Gitler

Marzena Gitler

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA