Laskowa: Stach z powołaniem i gratulacjami Wyróżniony

Od 11 czerwca Piotr Stach jest pełniącym funkcję Wójta Gminy Laskowa. Joanna Żurek- Wójcik Kierownik Oddziału Nadzoru Prawnego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie w imieniu Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego wręczyła Piotrowi Stach Akt Powołania na pełniącego funkcję Wójta Gminy Laskowa na okres od 8 czerwca 2018 roku do czasu objęcia obowiązków przez nowo wybranego wójta.

Gratulacje i życzenia dla pełniącego funkcje Wójta Gminy Laskowa złożyli m.in. starosta limanowski Jan Puchała i wicestarosta Mieczysław Uryga.

- Przed panem ważna i odpowiedzialna praca. Jesteśmy przekonani, że dotychczasowe doświadczenie i zdobyte kompetencje pozwolą dobrze zrealizować wszystkie zadania, które w przyszłości będą służyć dobru mieszkańców całej gminy. Jest nam niezmiernie miło, ze będziemy mogli razem współpracować na rzecz lokalnych społeczności gminy, jak również całego powiatu limanowskiego – mówił starosta, życząc przy tym sukcesów w pełnieniu nowej funkcji oraz wszelkiej pomyślności w realizacji podejmowanych inicjatyw.

Inf. i foto: Powiat Limanowski

 

Marzena Gitler

Marzena Gitler

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA