Marzena Gitler

Marzena Gitler

Coraz bliżej Święta Bożego Narodzenia. Zapach korzennych przypraw i piernika coraz częściej wypełnia domy tworząc wyjątkową atmosferę spokoju i radości. Zapewne niejednej mamie sen z powiek spędza menu tego okresu. Co może zjeść ciężarna czy mama karmiąca piersią lub co może podać swojemu dziecku, które już ma rozszerzoną dietę o pokarmy stałe? Na te pytanie odpowie Monika Wójcik, położna i Ambasadorka kampanii społeczno – edukacyjnej „Położna na medal”.

W sobotę 22 grudnia na Placu Armii Krajowej po raz czwarty w Mielcu zostanie zorganizowana „Miejska Wigilia dla Samotnych”.

W niedzielę 16 grudnia kilkunastoosobowa reprezentacja Hufca ZHP Dębica pojechała do Rzeszowa, gdzie odbyła się uroczystość rozesłania Betlejemskiego Światła Pokoju dla harcerzy Chorągwi Podkarpackiej ZHP. Tym samym ogień z Betlejem zawitał po raz kolejny na ziemię dębicką.

Myślisz o służbie wojskowej? Chciałbyś wstąpić w szeregi „Terytorialsów”, ale nie chcesz rezygnować z nauki na korzyść szkolenia podstawowego? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Przygotowaliśmy projekt „Ferie z WOT”, dzięki któremu uczniowie i studenci bezkolizyjnie odbędą 16-to dniowe szkolenie podstawowe.

Strona 1 z 543
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA