Marzena Gitler

Marzena Gitler

Urząd Miasta Nowego Sącza wspiera akcję kibiców i mieszkańców Nowego Sącza, zbierania podpisów pod petycją do Premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie dofinansowania budowy Stadionu Miejskiego im. Ojca Władysława Augustynka z budżetu państwa. Podczas briefingu prasowego poinformował o tym dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki Tomasz Baliczek.

11 lutego została podpisana umowa z wykonawcą, który zrealizuje projekt budowy trasy pieszo-biegowo-rowerowej w ramach zadania pn. Centrum Aktywnego Wypoczynku w regionie sądeckim. Wykonawcą prac, które rozpoczną się niezwłocznie, będzie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych z Nowego Sącza.

Zapraszamy na jubileuszowy koncert z okazji 60-lecia Miejskiej Orkiestry Dętej i 50-lecia pracy Kapelmistrza Stanisława Świerka z Orkiestrą. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk.

Od 28 stycznia do 2 lutego uczniowie drugich klas policyjnych Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku odbyli tygodniowe specjalistyczne szkolenie pod patronatem Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Funkcjonariusze Wydziału Odwodowego ( Reprezentacyjnego) Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu rozpoczęli w Tymbarku szkolenie z zakresu musztry. Biorą w nim udział Strzelcy z klas mundurowych (policyjnych i wojskowych) tymbarskiego Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej.

W Internacie Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku, odbyła się prelekcja przedstawicieli limanowskiego oddziału Grupy Podhalańskiej GOPR.

Strona 1 z 418