czwartek, 13 grudzień 2018 14:57

10 metrowa jodła kaukaska na limanowskim rynku

Napisała

Limanowa przygotowuje się do świąt. O zbliżajacym się Bozym Narodzeniu przypomina choinka, która dziś stanęła na rynku, a świecace ozdoby wprowadzają w świąteczny nastrój. 

wtorek, 11 grudzień 2018 14:53

Limanowski Mikołaj. Gdzie rozdawał podarki?

Napisała

W powiecie limanowskim Święty Mikołaj zagościł na dobre! W sobotę 8 grudnia przechadzał się po limanowskim rynku i wspólnie ze Starostą Limanowskim Mieczysławem Urygą, a także Turbo Mikołajami z Tuning Fest MotoShow Limanowa oraz gwiazdą disco – polo Kordianem rozdawali prezenty dla najmłodszych. Kilka dni wcześniej był też u chorych dzieci w szpitalu. 

wtorek, 11 grudzień 2018 14:39

Limanowa: Urodziny Marszałka

Napisała

5 grudnia w samo południe pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego w Limanowej uczczono rocznicę narodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” - pod takim hasłem w Zespole Placówek Oświatowych w Kasinie Wielkiej odbyło się siódme już spotkanie integracyjne osób niepełnosprawnych wraz z rodzinami z terenu gminy Mszana Dolna i Powiatu Limanowskiego, wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Dobrej oraz uczniów szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych placówki w Kasinie Wielkiej.

Nowopowstałe Stowarzyszenie Rękodzielników "Zagórzańscy Pasjonaci", działające na terenie Gminy Mszana Dolna, w okresie od października do listopada b.r. realizowało projekt "Rękodzieło naszą pasją. Poszerzamy naszą wiedzę i dzielimy się nią". Członkowie organizacji napisali i złożyli swój projekt do konkursu grantowego w ramach "Funduszu Inicjatyw Obywatelskich - Małopolska Lokalnie. Południe" i otrzymali dotację, co już było dużym sukcesem.

Tragiczne wiadomości z miejscowości Siekierczyna w powiecie limanowskim. W zaroślach znaleziono ciało kobiety.

Smutne wieści z Limanowej. Wczoraj na parkingu samochód osobowy śmiertelnie potrącił straszą kobietę.

Z nowym starostą Powiatu Limanowskiego, Mieczysławem Urygą rozmawia Marzena Gitler

wtorek, 04 grudzień 2018 15:38

Limanowa: Wystawa prac Marii Hebdy

Napisała

Od 3 grudnia br. w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej Turystycznym można podziwiać obrazy Marii Hebdy z Pisarzowej.

Strona 1 z 46
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA