piątek, 30 listopad 2018 15:30

Miechów. Dotacje na zakładanie działalności gospodarczej

Napisała

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza III. nabór do projektu „Dobry Czas na Biznes –KOM2" w ramach 8 Osi Priorytetowej Rynek Pracy, Działanie 8.3 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej, w Podziałaniu 8.3.1 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej w formie dotacji, typ operacji A  kompleksowe wsparcie dla zakładania działalności gospodarczej w formie dotacji.

Szczegółowe informacje w PPI Miechów, ul. Piłsudskiego 5, 32-200 Miechów. Telefon: 785 056 875, 12/ 617 99 86. Rekrutacja trwa do 14 grudnia 2018 roku.

Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych i biernych zawodowo w wieku 30 lat i więcej, zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej (z wyłączeniem osób zarejestrowanych w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, Krajowym Rejestrze Sądowym lub prowadzących działalność na podstawie odrębnych przepisów w okresie 12. miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu) należących do co najmniej jednej z grup:
a) osób powyżej 50. roku życia,
b) osób długotrwale bezrobotnych,
c) osób z niepełnosprawnościami,
d) osób o niskich kwalifikacjach,
e) kobiet.

Info: PUP Miechó

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.