Wprowadzenie miechowskiego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji Wyróżniony

Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinspektor dr Krzysztof Pobuta, z dniem 12 marca 2018 r., powierzył pełnienie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Miechowie podinspektorowi Mariuszowi Gurdzie, który dotychczas kierował Komisariatem Policji w Słomnikach.

Uroczystość odbyła się 12.03. br. w Komendzie Powiatowej Policji w Miechowie. Rozkaz o powierzeniu obowiązków podinsp. W uroczystości wzięli także udział kierownicy poszczególnych pionów miechowskiej komendy oraz policjanci i pracownicy.

Podinsp. Mariusz Gurda służbę w policji rozpoczął 25 lat temu w Wydziale Prewencji KRP Kraków – Wschód. Kolejne doświadczenia zdobywał będąc dyżurnym I i VIII Komisariatu Policji w Krakowie a pomiędzy tymi okresami pracował w Miejskim Sztabie Policji KMP w Krakowie na Stanowisku Kierowania. Przez ostatnie 10 lat służył w Komisariacie Policji w Słomnikach, najpierw jako Zastępca Komendanta a przez ostatnie 2 lata kierował słomnickim komisariatem. Z dniem wczorajszym Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie powierzył podinsp. Mariuszowi Gurdzie pełnienie obowiązków na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Miechowie.

Info/Foto: KPP Miechów

 

Mądry Natalia

Mądry Natalia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA