Wystawa pt. „Miechowskie pożarnictwo w Niepodległej Polsce” Wyróżniony

7 maja br. zostało zainagurowane otwarcie wystawy pt. „Miechowskie pożarnictwo w Niepodległej Polsce”. Okazją do zorganizowania tej wystawy był nie tylko miesiąc maj, który jest miesiącem ochrony przeciwpożarowej ale przede wszystkim obchodzony w tym roku jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Komendant Powiatowy PSP w Miechowie st. bryg. Grzegorz Kosiński podczas otwarcia wystawy podkreślił zaangażowanie strażaków w walkę o odzyskanie niepodległości oraz zachęcał i jednocześnie zapraszał mieszkańców naszego powiatu do odwiedzania murów naszej komendy i zapoznania się ze strażackimi rekwizytami.

Ponadto PSP w Miechowie zaprasza zorganizowane grupy do zwiedzania komendy i jednostki ratowniczo-gaśniczej, podczas którego można zapoznać się nie tylko z bieżącym wyposażeniem i zadaniami realizowanymi przez jednostki ochrony przeciwpożarowej ale również ze sprzętem i pamiątkami ukazującymi przekrój pożarnictwa na przestrzeni ostatniego stulecia.
Wystawa będzie otwarta do 10 czerwca br. Zainteresowane grupy organizator prosi o wcześniejszy kontakt telefoniczny – 41/ 3824100.

Info/Foto: straz.miechow.pl

Mądry Natalia

Mądry Natalia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA