Gołcza. Wójt pasjonatem Sportowej Polski Wyróżniony

czwartek, 04 październik 2018 10:06

Wójt Gminy Gołcza Lesław Blacha został laureatem konkursu "Pasjonat Sportowej Polski". Wyróżnienie to otrzymało 40. laureatów, którzy poprzez swoją pasję do sportu zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych, do zdrowego stylu życia, a poprzez aktywne działania przyczyniają się do tworzenia infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Polsce.

Wyróżnienie przyznane zostało przez Klub Sportowa Polska w ramach Programu „Sportowa Polska”. Celem przedsięwzięcia jest propagowanie na forum ogólnopolskim osób, które budują sportowe oblicze gminy. Tytuł przyznano osobom, które poprzez swoją pracę zawodową i działalność społeczną przyczyniają się do upowszechniania kultury fizycznej, działają na rzecz sportu dzieci i młodzieży, aktywizują inne środowiska, a za sprawą swoich działań są wzorem i autorytetem dla mieszkańców, uczniów i sportowców.

Laureatom wyróżnienie wręczali goście specjalni: wybitny zapaśnik Andrzej Supron, piłkarz i trener Piotr Świerczewski oraz wybitny aktor i usportowiona postać Tomasz Stockinger.

Info/Foto: UG Gołcza

 

 

Dodatkowe informacje

 • ikona: brak
Mądry Natalia

Mądry Natalia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

 1. Więcej na GŁOS24
 2. BIZNES
 3. STYL ŻYCIA
 4. ZDROWIE I URODA
 5. MOTORYZACJA
 6. KULTURA
 7. SPORT
 8. TURYSTYKA
 9. EDUKACJA
 10. POLITYKA