Mirosław Haładyj

Mirosław Haładyj

Gmina Miechów zakończyła realizację zadania inwestycyjnego polegającego na przebudowie parkingu „Północna Pierzeja Rynku w Miechowie”.

W ostatnią niedzielę listopada 24 listopada w godzinach 12:00 – 20:00 w sali lustrzanej w Miejskim Domu Kultury odbędzie się II Charytatywna Wyprzedaż Szafy. Będzie można oddać swoje niepotrzebne ubrania i nabyć nowe, przyniesione przez innych. Cały dochód z tej wymiennej wyprzedaży zostanie przeznaczony na odnowę zabytkowych nagrobków na cmentarzu przy ul. Orackiej.

Policjant z Bochni będąc po służbie pomógł mężczyźnie, który od kilku dni nocował w lesie.

21 listopada w Bochni odbędą się uroczystości pogrzebowe Mikołaja Mazura ps. „Pasek”, żołnierza NOW-AK, partyzanta powojennego podziemia niepodległościowego, którego szczątki krakowski IPN odnalazł i zidentyfikował w maju 2018 r. podczas prac ekshumacyjnych prowadzonych na cmentarzu Rakowickim w Krakowie.

Jakiś czas temu, do mieszkańców Orawy rozdzwoniły się telefony od oszustów, którzy chcieli wyłudzić pieniądze metodą min. na wnuczka. Nowotarska komenda tego dnia tylko do południa otrzymała blisko 10 takich zgłoszeń.

Tragicznie zakończyła się jazda dla pasażera audi, które na łuku drogi wypadło z jezdni, po czym uderzyło w słup telekomunikacyjny i drzewa. Do wypadku doszło 19 listopada około godziny 23:00 w miejscowości Biały Dunajec na drodze krajowej K-47 popularnej „zakopiance”.

Strona 1 z 150