Mirosław Haładyj

Mirosław Haładyj

Jak podał portal gazetakrakowska.pl dzisiaj około godziny 12:00 w pobliżu centrum handlowego Gazda w Rabce-Zdroju doszło do wypadku. Starszy mężczyzna wjechał na chodnik i potrącił matkę z 5-letnim dzieckiem.

Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Brzesku, Starosta Brzeski, Komendant Powiatowy PSP w Brzesku, serdecznie zapraszają na X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu brzeskiego.

19 września zastępca burmistrza Brzeska, Grzegorz Brach podpisał umowę z przedstawicielami firmy Hamster, która przy placu targowym zamontuje kontenerowe sanitariaty.

14 września br. Ochotnicza Straż Pożarna w Milówce obchodziła jubileusz 130-lecia powstania jednostki. Wydarzenie to zbiegło się z jubileuszem 110-lecia Orkiestry Dętej w Milówce. W uroczystości uczestniczyli parlamentarzyści, samorządowcy, członkowie rodzin strażaków, przyjaciele i zaproszeni goście.

Rozpoczął się nowy rok szkolny a wraz z nim nabór do bukowiańskich zespołów regionalnych.

 

W sobotę 21 września o godzinie 18:00 w Galerii Władysława Hasiora (filia Muzeum Tatrzańskiego) odbędzie się pokaz filmu dokumentalnego „Ostatni korespondent. Oblężenie Warszawy”. Po projekcji odbędzie się spotkanie z Eugeniuszem Starky’m, reżyserem filmu, i Samem Bryanem, synem Juliena Bryana, autora archiwalnych zdjęć z oblężenia Warszawy we wrześniu 1939 roku.

Strona 1 z 108