piątek, 14 grudzień 2018 13:25

Z urzędem nie wygrasz? /reportaż VIDEO/

Napisała

Rewitalizacja to dla każdej gminy nowy początek. Przy tak poważnej inwestycji przebudowie ulega nie tylko samo centrum ale i przyległe ulice. Nowe drogi, pomniki, fontanny, parkingi, place zabaw... cieszą oko na długie lata. Wydawać by się mogło, że tam gdzie udaje się ją przeprowadzić ludziom nie dzieje się krzywda. Ale czy na pewno?

Podczas rozprawy odbywającej się w Sądzie Rejonowym w Miechowie zdesperowany mężczyzna rozsypał biały proszek twierdząc, że to wąglik. Rozprawa dotyczyła licytacji majątku zajętego przez komornika. 

czwartek, 13 grudzień 2018 15:04

Gołcza. Zmiana terminu wywozu odpadów

Napisała

UWAGA! Zmiana terminu wywozu odpadów na trasie Czaple Małe, Gołcza, Krępa, Rzeżuśnia

środa, 12 grudzień 2018 13:57

W SP Antolka zabłysnęli mali artyści

Napisała

W ramach realizacji “Programu dla szkół ” uczniowie klas I-V Szkoły Podstawowej w Antolce wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Zdrowe odżywianie – zdrowe dzieci”.

wtorek, 11 grudzień 2018 15:16

Miechowscy seniorzy podsumowali kadencję

Napisała

6 grudnia br. odbyło się posiedzenie Rady Seniorów w Miechowie. Podczas spotkania podsumowano działania seniorów obecnej kadencji. Omówiono także plan działań Rady w obszarze kultury i sportu w kolejnym roku oraz rozpoczęto prace związane z wyborami nowego składu rady na lata 2019-2023.

wtorek, 11 grudzień 2018 15:14

2,2 mln. zł na miechowski fundusz sołecki

Napisała

W 2019 roku Gmina Miechów po raz siódmy przystąpi do realizacji funduszu sołeckiego. Łącznie przez sześć lat (począwszy od 2013 roku) na powyższy cel samorząd Miechowa przeznaczył 2,2 mln zł. W ostatnich latach, środki z funduszu sołeckiego pozwoliły na realizację wielu istotnych, a czasami takich bardzo drobnych przedsięwzięć, które były ważne dla mieszkańców: wiaty przystankowe, oświetlenie uliczne, odcinki dróg do pól, modernizacje świetlic.

wtorek, 11 grudzień 2018 14:31

Nowe wozy bojowe dla wolbromskich OSP

Napisała

Nowe wozy bojowe trafią do OSP w Domaniewicach, Kąpielach Wielkich i Wolbromia.

wtorek, 11 grudzień 2018 14:28

Mikołajki w SP Antolka

Napisała

Tak jak co roku 6 grudnia jest szczególnym dniem dla wszystkich małych i dużych dzieci. Szczególnie maluchy w tym dniu z wypiekami na twarzy czekają na prezent od św. Mikołaja i chcą się z nim spotkać osobiście.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Miechowie zatrzymali mężczyznę, który uszkodził samochód, ponieważ nie został obsłużony w urzędzie bez kolejki. Sprawca w czasie zatrzymania był nietrzeźwy i trafił do policyjnego aresztu.

Strona 1 z 52
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA