poniedziałek, 15 październik 2018 19:57

Kalina Mała. Przyjdź na "Pierwszy Patrol"

Napisała

Stowarzyszenie Straży Ochrony Przyrody zaprasza na wydarzenie pn: "Pierwszy Patrol - spacer krajobrazowy z okazji Dnia Krajobrazu połączony z upamiętnieniem 100-lecia odzyskania niepodległości.

Pismo WSPÓLNOTA opublikowało kolejny ranking, w którym podsumowano wydatki inwestycyjne samorządów, finansowane z funduszy europejskich w latach 2014-2017.

piątek, 12 październik 2018 15:33

Miechów: nowe oświetlenie ledowe na osiedlu Parkowym

Napisała

Zakończone zostały prace związane z budową oświetlenia ulicznego na osiedlu Parkowym w Miechowie.

10 października br. przekazano plac budowy na wykonanie zadania pn.: „Remont dróg gminnych związany z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych na terenie gminy Miechów”. Realizacja tej inwestycji obejmować będzie: remont drogi gminnej w Pstroszycach Pierwszych i Zarogowie.

czwartek, 11 październik 2018 13:29

Gołcza. Szkolenie - Ubój na potrzeby własne

Napisała

Urząd Gminy w Gołczy przypomina o terminie szkolenia „Ubój na potrzeby własne”, które odbędzie się 16.10.br. o godz. 10.00 w budynku OSP w Gołczy.

Mieszkańcy gminy Miechów mogą już korzystać z nowych siłowni plenerowych, które powstały na ulicach: Kraszewskiego i Traugutta, osiedlu Sikorskiego oraz w miejscowości Falniów. Urządzenia do ćwiczeń zostały zainstalowane i oddane do użytku.

środa, 10 październik 2018 14:35

Słomniki. Wybudowano nowy parking w Niedźwiedziu

Napisała

Zakończono prace przy budowie parkingu w miejscowości Niedźwiedź. Wykonano około 37 miejsc postojowych wraz z chodnikami.

Miłośnicy lokalnej historii spotkali się w dworze w „Jabłoniowym Sadzie” w Grzymałowie w gminie Słaboszów, by uczestniczyć we wznowionym cyklu historycznym pn. „Noce i dnie Ziemi Miechowskiej”.

8 października br. Wójt Gminy Lesław Blacha wraz z koordynatorem sportu Markiem Machnikiem uczestniczyli w uroczystej gali finałowej XXIV Sportowego Turnieju Miast i Gmin – Małopolska 2018, która odbyła się w Gorlickim Centrum Kultury. Odebrali nagrodę za zajęcie I miejsca w grupie 5 -7,5 tys. mieszkańców w klasyfikacji wojewódzkiej i II miejsca w klasyfikacji ogólnopolskiej.

Strona 1 z 43

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA