piątek, 07 grudzień 2018 15:40

Miechów. Spotkanie w MCK dla szukających pracy

Napisała

5 grudnia br. w Młodzieżowym Centrum Kariery, w Miechowie, odbyło się spotkanie informacyjno-promocyjne dla młodzieży poszukującej pracy. Dodatkowo była możliwość spotkania z pracodawcą, który przedstawił swoją ofertę zatrudnieniową.

piątek, 07 grudzień 2018 15:38

Biskupice - rozbudowa kanalizacji

Napisała

Trwają prace polegające na rozbudowie sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Biskupice.

Bez ich wsparcia i umiejętności, przygotowania oraz wyostrzonych zmysłów, sprawności i szybkości wiele działań służb mundurowych byłoby zagrożonych niepowodzeniem. Mowa o zwierzętach, które ramię w ramię służą razem z ludźmi. Ich losem na emeryturze zajmuje się "Zakątek Weteranów" - specjalne stowarzyszenie powołane z myślą o czworonożnych towarzyszach. Tutaj spokojną przystań na stare lata znajdują zwierzęta, które nie mogą pozostać z dotychczasowym przewodnikiem czy jeźdźcem. Prosimy o wsparcie!

wtorek, 04 grudzień 2018 15:59

Mikołajkowe Zawody Pływackie w Miechowie

Napisała

Mikołajkowe Zawody Pływackie "Już Pływam" pod Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Miechów Dariusza Marczewskiego już za nami. W zawodach rozegranych 1 grudnia br. wystartowało 154. młodych zawodników z 13. klubów i sekcji pływackich.

wtorek, 04 grudzień 2018 15:58

Komorów Góry. Kolejna droga wyremontowana

Napisała

Zakończono realizację zadania pn. „Remont drogi gminnej Komorów Góry, nr 140299K, w miejscowości Komorów w km 0+000 - 1+560”.

poniedziałek, 03 grudzień 2018 15:48

DK Wolbrom zaprasza na Kabaret ANI MRU MRU

Napisała

Dom Kultury w Wolbromiu zaprasza na kolejny występ Kabaretu Ani Mru Mru, który odbędzie się 15 grudnia br. o godz. 19:00.

poniedziałek, 03 grudzień 2018 15:47

Charsznica. Chcesz zyskać wiedzę o dotacjach? Przyjdź!

Napisała

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Urząd Gminy Charsznica zapraszają mieszkańców Gminy Charsznica na konsultacje z tematyki pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich podczas dyżuru doradców w dniu 7 grudnia br. (piątek) w godz. 11.30-14.00.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza III. nabór do projektu „Dobry Czas na Biznes –KOM2" w ramach 8 Osi Priorytetowej Rynek Pracy, Działanie 8.3 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej, w Podziałaniu 8.3.1 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej w formie dotacji, typ operacji A  kompleksowe wsparcie dla zakładania działalności gospodarczej w formie dotacji.

16 listopada jest uznawany za Międzynarodowy Dzień Tolerancji. To święto szacunku i akceptacji. By uczcić ten Dzień grupa uczniów z klasy VIII wraz z pedagogiem szkolnym p. Lucyną Błaszkiewicz /Zespołu Szkolno-Przedszkoolnego w Książu Wielkim/ udała się do Ośrodka Rehabilitacyjno -Edukacyjno -Wychowawczego w Miechowie, aby spotkać się z osobami niepełnosprawnymi i wykrzyczeć słowa: „Jesteśmy tolerancyjni! Kochamy bliźniego swego, jak siebie samego” - referuje ZSP.

Strona 1 z 51
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA