Mielec: co się stało z Danutą Ziębą? [AKTUALIZACJA] Wyróżniony

Zaginiona Danuta Zięba Zaginiona Danuta Zięba KPP Mielec

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu poszukują Danuty Zięby, 52-letniej mieszkanki powiatu kolbuszowskiego. Zaginiona w ubiegły piątek około godziny 12 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej kobiety: wzrost około 158-160 cm, średnia budowa ciała, włosy blond długie do ramion faliste, oczy piwne, twarz okrągła, uszy normalne, nos prosty.

Kobieta ubrana była w kurtkę czarno-szarą materiałową, koszulkę materiałową czarną z krótkim rękawem, spodnie dżinsowe ciemno niebieskie, buty czarne na koturnie.

Zaginiona posiada przy sobie torebkę zamszową koloru czarnego, porusza się samochodem MAZDA 3, nr rej. RMI 50525, kolor szary metalik.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje o zaginionej lub miejscu jej pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mielcu tel. (017) 58-45-326 (w godz. 7.30 – 15.30) lub 997.

[AKTUALIZACJA] 

 Zaginiona kobieta została znaleziona martwa w swoim domu. Okoliczności jej śmierci będzie wyjaśniać policja pod nadzorem prokuratury. 

 

 

 

Źródło: KPP Mielec

Aleksandra Bieniek

Aleksandra Bieniek

Aktualizacja: czwartek, 11 październik 2018 08:03
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA