Mielec: Odznaczenia dla zasłużonych dla miasta

piątek, 19 październik 2018 14:27

17 października br. w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. M. Karłowicza w Mielcu wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wręczyła odznaczenia państwowe blisko 60 osobom zasłużonym dla miasta.

Wśród uhonorowanych są osoby zasłużone w pracy społecznej na rzecz Miasta Mielca, a także osoby zasłużone w pracy zawodowej na rzecz: Urzędu Miejskiego w Mielcu, Samorządowego Centrum Kultury, Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych, Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej oraz Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Mielcu.

Zabierając głos wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz powiedziała – Dziękuję Państwu za aktywność społeczną oraz odpowiedzialne wykonywanie swoich obowiązków zawodowych, jak również godne sprawowanie funkcji publicznych, a także za poświecenie i starania podejmowane na rzecz mieleckiej społeczności. Dziękuję także władzom miejskim na czele z pełniącym obowiązki Prezydenta Miasta Mielca panem Fryderykiem Kapinosem oraz kierownikom jednostek samorządowych za docenienie tak licznej grupy pracowników.

Inf. i foto: UWWP

Dodatkowe informacje

 • ikona: brak
Marzena Gitler

Marzena Gitler

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

 1. Więcej na GŁOS24
 2. BIZNES
 3. STYL ŻYCIA
 4. ZDROWIE I URODA
 5. MOTORYZACJA
 6. KULTURA
 7. SPORT
 8. TURYSTYKA
 9. EDUKACJA
 10. POLITYKA