piątek, 19 październik 2018 14:27

Mielec: Odznaczenia dla zasłużonych dla miasta

Napisała

17 października br. w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. M. Karłowicza w Mielcu wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wręczyła odznaczenia państwowe blisko 60 osobom zasłużonym dla miasta.

Wśród uhonorowanych są osoby zasłużone w pracy społecznej na rzecz Miasta Mielca, a także osoby zasłużone w pracy zawodowej na rzecz: Urzędu Miejskiego w Mielcu, Samorządowego Centrum Kultury, Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych, Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej oraz Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Mielcu.

Zabierając głos wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz powiedziała – Dziękuję Państwu za aktywność społeczną oraz odpowiedzialne wykonywanie swoich obowiązków zawodowych, jak również godne sprawowanie funkcji publicznych, a także za poświecenie i starania podejmowane na rzecz mieleckiej społeczności. Dziękuję także władzom miejskim na czele z pełniącym obowiązki Prezydenta Miasta Mielca panem Fryderykiem Kapinosem oraz kierownikom jednostek samorządowych za docenienie tak licznej grupy pracowników.

Inf. i foto: UWWP

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.