Mielec: uderzali po głowie, grozili śmiercią. Są zarzuty dla sprawców pobicia Wyróżniony

Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne KPP Mielec

Wczoraj policjanci zatrzymali dwóch sprawców pobicia bezpośrednio po zdarzeniu. Agresywni i pijani mężczyźni zaatakowali dwóch 18-latków na ulicy Dworcowej w Mielcu. Podejrzanym przedstawiono już zarzuty. Obaj nie przyznają się do popełnienia przestępstwa.

O zdarzeniu Policję powiadomili pokrzywdzeni. Z ich relacji wynikało, że przebywając w okolicy ulic Piotra Skargi i Dworcowej w Mielcu zostali zaatakowani bez powodu przez dwóch nieznanych ich mężczyzn. Napastnicy byli agresywni i wulgarni. Przez chwilę, na oczach znajomych uderzali 18-latków pięściami w okolice głowy jednocześnie grożąc, że ich zabiją. Po zdarzeniu uciekli.

Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, znając relację pokrzywdzonych i rysopis sprawców, już po chwili zatrzymali podejrzanych na dworcu PKS w Mielcu. Mężczyźni to 35-letni mieszkaniec gminy Mielec i 28-letni mieszkaniec Katowic. Podczas zatrzymania obaj byli agresywni i wulgarni w stosunku do policjantów.

Podejrzewani o pobicie zostali zatrzymani w policyjnych aresztach. Badanie na zawartość alkoholu wykazało 2 promile w organizmie 28-latka i promil w organizmie 35-letniego mężczyzny. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyznom zarzut pobicia. Obaj nie przyznali się do winy. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

 

Źródło: KPP Mielec

 

Aleksandra Bieniek

Aleksandra Bieniek

Aktualizacja: czwartek, 15 listopad 2018 15:43
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA