piątek, 16 listopad 2018 11:48

Rodzinna awantura w Czerminie. Pobito 37-latkę

Napisała
Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne KPP Dębica

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie pobicia 37-letniej kobiety. Dotychczas funkcjonariusze przedstawili zarzut dwóm podejrzanym. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

O pobiciu kobiety, w jednej z miejscowości na terenie gminy Czermin, dyżurnego policji powiadomili świadkowie. Jak ustalili policjanci, na jednej z posesji doszło do nieporozumienia rodzinnego, w którym udział brało kilka osób. Podczas awantury rodzinnej pobita została 37-letnia kobieta oraz 38-letni mężczyzna. Obydwoje z obrażeniami trafili do mieleckiego szpitala.

Prowadząc czynności w tej sprawie policjanci zatrzymali trzech mężczyzn. Są oni w wieku od 39 do 67 lat. W chwili zatrzymania wszyscy byli trzeźwi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzut pobicia dwóm z nich. Podejrzani podczas przesłuchania wyjaśnili swój udział w pobiciu.

W sprawie prowadzone są dalsze czynności, które pozwolą na wyjaśnienie roli pozostałych uczestników w rodzinnej awanturze.

 

Źródło: KPP Mielec

Aleksandra Bieniek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.