czwartek, 10 styczeń 2019 15:03

Lepsze warunki dla petentów w mieleckim starostwie

Napisała

Zakończyły się prace remontowe w siedzibie mieleckiego starostwa powiatowego przy ul. Wyspiańskiego. Dla klientów dostępna jest już m.in. nowa kancelaria ogólna.

Kancelaria, dotychczas zlokalizowana w pokoju nr 2, została przeniesiona „pod ósemkę”. Nowa lokalizacja będzie z pewnością ułatwieniem dla osób korzystających z windy oraz wybudowanego przy niej dodatkowego wejścia do urzędu – kancelaria obecnie znajduje się w ich sąsiedztwie. Została zaaranżowana w nowoczesny sposób, jest także znacznie bardziej przestronna i komfortowa dla klientów, którzy licznie odwiedzają mieleckie starostwo. Tylko w 2018 roku w kancelarii ogólnej zarejestrowano przeszło 45 tysięcy przychodzących dokumentów!

Nowa kancelaria nie jest jednak jedyną zmianą, którą klienci zauważą przy ul. Wyspiańskiego 6. W ramach prac remontowych odnowiono także klatki schodowe wewnątrz budynku oraz zewnętrzne schody.

inf. i foto: Powiat Mielcki

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.