środa, 20 marzec 2019 16:49

Mielec: Tańcem i śpiewem obudzili wiosnę

Napisała

17 marca w Mielcu definitywnie pożegnano zimę. Koncert „Rzeszowiacy z przyjaciółmi budzą wiosnę”, który odbył się na scenie SCK wprowadził publiczność w radosny nastrój. 

Dla mielczan zatańczyli i zagrali ZPiT „Rzeszowiacy” i rzeszowski zespół „Rudki”. "Niech żałuje, kto nie wybrał się na wczorajszy koncert „Rzeszowiacy z przyjaciółmi budzą wiosnę”. Było, jak zwykle, gdy występują „Rzeszowiacy” - perfekcyjnie, ale i kolorowo, radośnie, porywająco, co odpowiednio doceniła publiczność. Trzeba przyznać, że każdy kolejny koncert „Rzeszowiaków” to zawieszanie poprzeczki coraz wyżej i… udany skok. Koniecznie trzeba też podkreślić, że zaproszony „do tańca” zespół „Rudki” wspaniale uzupełnił koncert. Naszym przyjaciołom z Rzeszowa serdecznie za to dziękujemy" - relacjonują organziatorzy.

„Rzeszowiacy” są dobrzy na wszystko: i na budzenie wiosny, na majówkę (na Górce Cyranowskiej), a także na świąteczne kolędowanie w grudniu. Na pewno będą też świetnie wyglądać z palmami w tle, co nastąpi już niedługo. Dla tych, którzy nie uczestniczyli we wczorajszym koncercie, jest dobra wiadomość – zespół wystąpi za miesiąc, w Niedzielę Palmową. Relację  "na zywo" z mieleckiego koncetru umieścił tez na swoim fanpage`u na Facebooku

inf. i foto: SCK DK Mielec

 

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.