Jamy: Dzieci pod wpływem alkoholu trafiły do mielckiego szpitala Wyróżniony

poniedziałek, 02 kwiecień 2018 07:53

Policjanci z mieleckiej komendy KPP otrzymali informację, że w miejscowości Jamy (gm. Wadowice Górne) dwóch chłopców przebywa pod opieką nietrzeźwych rodziców. Po przybyciu na interwencję zauważyli, że dzieci też są pijane. Obaj chłopcy trafili do mieleckiego szpitala. 

Szakujacą informację podaje Polsatnews: w Wielki Piątek ok. godz. 13 policjanci zostali wezwani do domu w Jamach, gdzie pijani rodzice mieli sprawować opiekę nad dwójką dzieci. Dom był znany funkcjonariuszom z wcześniejszych zgłoszeń wynikajacych z nadużywania alkoholu. Na miejscu zastali pijanego ojca, który miał ponad promil alkoholu w organizmie oraz dziadków chłopców, którzy byli trzeźwi. 27-letnia matka była u sąsiadów.  Miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu. 

Funkcjonariusze zauważyli, że dwaj chłopcy byli pod wpływaem alkoholu. Sześcio- i ośmiolatek zostali zabrani do szpitala, gdzie potwierdzono, że mają we krwi alkohol. 

 

 

Policjanci wyjaśniają w jakich okolicznościach dzieci mogły spożyć alkohol. Czy został on im podany, czy wypiły go same. Rodzice nie zostali zatrzymani. O dalszym losie dzieci zadecyduje teraz sąd rodzinny. 

mg

 

 

Marzena Gitler

Marzena Gitler

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA