Mielec: Bieganie z przesłaniem Wyróżniony

Bieganie w Mielcu to okazja, alby uczcić patriotyczne rocznice i jubileusze oraz włączyć się w akcje charytatywne. 14 kwietnia to okazja aby wspomóc Damian Halota. Podczas Biegu 80-lecia Przemysłu Lotniczego w Mielcu, zorganizowanego przez Studio Wizualne Damian Gąsiewski na mieleckim lotnisku do puszek będą zbierać dla niego członkowie mieleckiej charytatywnej grupy biegowej „Solidarni”. 

Stowarzyszenie Społeczno-Edukacyjne „Orzeł Biały – Strzelec” już teraz planuje kolejną, szóstą edycję turnieju tenisa ziemnego z okazji Święta Flagi Narodowej, która tradycyjnie odbywa się na początku maja (1-2 maj), tym razem pod patronatem pełniącego funkcję Prezydenta Mielca Fryderyka Kapinosa. Dla zwycięzców turnieju są przewidziane nagrody. Organizatorzy przewidują poza tym pokaz obchodzenia się z flagą i uroczyste rozpoczęcie przy dźwiękach Kapeli Mieleckiej, szczegóły na plakatach już wkrótce. Chętnych do stanięcia w turniejowe szranki zapraszamy do obserwowania strony na Facebooku: https://www.facebook.com/OrzelBialyStrzelec/. Szczegóły i zapisy na bieg u Pana Andrzeja Adamczyka – kontakt przez pocztę elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z najbliższych sportowych wydarzeń należy także wymienić dwie imprezy biegowe. Bieg 80-lecia Przemysłu Lotniczego w Mielcu organizowany przez Studio Wizualne Damian Gąsiewski odbędzie się 14 kwietnia na mieleckim lotnisku. Partnerem biegu jest PZL Mielec. Niestety już dawno został osiągnięty limit miejsc startowych.

II Mielecka Dycha z JOY Fitness Club odbędzie się 28 kwietnia przy C.H. Smoczka na dystansie 10 kilometrów. I tutaj wśród uczestników biegu mają być wylosowane wyjazdy do Brukseli sponsorowane przez posła do Parlamentu Europejskiego Tomasza Porębę, który jest patronem honorowym biegu. Zapisy na zawody są nadal otwarte i można zapisać się pod linkiem: http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=344

Warto odnotować fakt, że podczas obu biegów pobiegnie i będzie prowadzić kwestę do puszek charytatywna grupa biegowa „Solidarni”: na rzecz chorej na obustronny niedosłuch odbiorczy Mai Stachowicz podczas II Mieleckiej Dychy z JOY Fitness Club i na rzecz chorego na autyzm Damiana Halota podczas Biegu 80-lecia Przemysłu Lotniczego w Mielcu. Zapraszamy do uczestnictwa i wsparcia prowadzonych akcji charytatywnych.

Łukasz Przybyło

Marzena Gitler

Marzena Gitler

Aktualizacja: piątek, 13 kwiecień 2018 14:06
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA