wtorek, 12 czerwiec 2018 15:29

Tuszów N.: Festiwal Śpiewających Przedszkolaków po raz 23 w Grochowskim Domu Kultury

Napisała

W dniach 5 i 6 czerwca odbywał się XXIII Gminny Festiwal Śpiewających Przedszkolaków. Wzięło w nim udział ponad 200 dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych terenu Gminy Tuszów Narodowy. Dzieci miały okazję zaprezentować na scenie swoje umiejętności wokalne i taneczne przed całą społecznością przedszkolną. W nagrodę otrzymały kolorowanki, słodki upominek i pamiątkowe dyplomy. 

Podczas festiwalu wręczono też nagrody i wyróżnienia przyznane w konkursie plastycznym „Za to kocham moją mamę”.  W kategorii: przedszkola i kl. „0” nagrody otrzymali: Jan Białek – Samorządowe Przedszkole w Jaślanach, Magdalena Bukowska – ZS w Maliniu, Zuzanna Paterak , Wiktoria Piechota – SP w Czajkowej. Wyróżniono: Zuzannę Tarapatę z SP w Tuszowie Narodowym, Karolinę Pluta z SP w Czajkowej i Milenę Arabasz z ZS w Maliniu.

W kategorii uczniów kl. I-III szkoły podstawowe nagrody otrzymały: Aleksandra Witek, Noelia Strąg i Julia Błasiak z ZS w Maliniu. Wyróżniono Ilonę Głuszak z SP w Czajkowej

mat. prasowe

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.