Marzena Gitler

Marzena Gitler

Z okazji Mikołaja i zbliżających się świąt Bożego Narodzenia z inicjatywy wójta Bernarda Stawiarskiego, gmina Chełmiec zakupiła 1055 paczek świątecznych za około 74 tys. zł, którymi są obdarowywani seniorzy, dzieci niepełnosprawne oraz dzieci z rodzin dysfunkcyjnych mieszkający na terenie gminy Chełmiec.

Gmina Chełmiec zaprasza na Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy w Galerii Trzy Korony. Na zwiedzajacych przygotowano ponad 70 stoisk ze smakołykami i prezentami oraz koncerty. Jarmark odbedzie się od 14 do 16 grudnia.

Burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek na uroczystej gali „100 Pomników Historii na Stulecie Odzyskania Niepodległości” w Teatrze Narodowym w Warszawie odbierze dziś z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy rozporządzenie uznające Stary Sącz za Pomnik Historii.

Zakończenie utrudnień na linii SKA2, uruchomienie nowych pociągów do Krzeszowic, powrót na tory pociągu „Dolina Popradu” do Krynicy, dodatkowe połączenia na Sylwestra w Zakopanem, a także propozycja wakacyjnych kursów z Muszyny do Popradu – to najważniejsze zmiany nowego, kolejowego rozkładu jazdy, który zacznie obowiązywać od najbliższej niedzieli, 9 grudnia.
Strona 1 z 528
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA