Marzena Gitler

Marzena Gitler

19 marca w DK „Mors” w Dębicy podczas widowiska ” Oni chcieli wolnej Polski ” – żywa lekcja historii" podsumowano konkurs „Wilczymi Śladami”, którego organizatorem była Kana Dębica. 

17 marca w Mielcu definitywnie pożegnano zimę. Koncert „Rzeszowiacy z przyjaciółmi budzą wiosnę”, który odbył się na scenie SCK wprowadził publiczność w radosny nastrój. 

Istnieje powszechne przekonanie, że Dzień Kobiet to święto minionej epoki, święto komunistyczne. Nic bardziej mylnego. Przypomnieli o tym uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Kasince Małej, którzy pod kierunkiem Łukasza Szlachetki uczcili to sympatyczne święto, przypominając, że Międzynarodowy Dzień Kobiet został ogłoszony w Kopenhadze w 1910 r. i corocznie jest obchodzony pod hasłem obrony praw kobiet.

5 marca Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Zarząd Rejonowy w Mszanie Dolnej zorganizował uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Wzięło w nim udział ponad 100. seniorów z terenu Gminy Mszana Dolna, Miasta Mszana Dolna oraz Gminy Niedźwiedź, dla których w restauracji „Janda” przygotowano biesiadny poczęstunek.

Radosław Kanach został powołany do kadry U-21. Zawodnik Sandecji zagra w Turnieju Ośmiu Narodów.

25 marca na secnie DKiK "Kosmos" nową autorską sztukę zaprezentuje młodzieżowy dębicki teatr T.Lab. Czy spodoba się równie jak poprzednie?

Strona 1 z 445