piątek, 14 wrzesień 2018 09:43

Mielec: pościg za nietrzeźwym kierowcą

Napisała

Policjanci zatrzymali 22-letniego kierowcę Suzuki, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna był nietrzeźwy i miał przy sobie narkotyki.

czwartek, 13 wrzesień 2018 10:37

[Z ostatniej chwili] Potrącenie w Mielcu

Napisała

Poważny wypadek w Mielcu. Samochód potrącił rowerzystę.

Ministerstwo Środowiska postanowiło o oddaleniu odwołań do Pozwolenia Zintegrowanego dla mieleckiej spółki Kronosna, złożonych przez wszystkie strony czyli Kronospan, Specjalną Strefę Ekologiczną i Fundację ClientEarth Prawnicy dla Ziemi.

poniedziałek, 10 wrzesień 2018 15:51

Powiat mielecki: Nowi komendanci komisariatów

Napisała

Podczas uroczystych spotkań w Komisariatach Policji w Tuszowie Narodowym i Radomyślu Wielkim, 5 września Komendant Powiatowy Policji w Mielcu powierzył obowiązki nowym komendantom. W spotkaniach udział wzięli burmistrz, wójt, zaproszeni goście oraz policjanci.

piątek, 07 wrzesień 2018 16:35

Mielec: Zaproszenie dla seniorów

Napisała

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej – Warsztat Terapii Zajęciowej w Mielcu informuje, że w związku z poszerzeniem zakresu działalności istnieje możliwość składania podań o przyjęcie do warsztatu.

Drugi etap obwodnicy północnej Mielca będzie przebiegał przez Trzcianę w gminie Czermin. Taką decyzję podjął zarząd województwa po ponownej i dogłębnej analizie przedstawionych wariantów przez Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich. O decyzji poinformował 31 sierpnia na konferencji prasowej marszałek Władysław Ortyl.

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec ogłasza nabór do grup artystycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W trakcie zapisów do dyspozycji dostępni będą instruktorzy, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z planowanymi zajęciami.

W związku z rozpoczynającą się przebudową skrzyżowania ulicy Żeromskiego z ulicą Arczewskiego (obok kościoła parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu) od poniedziałku 10 września do 30 listopada 2018 roku obowiązywać będzie czasowa zmiana organizacji ruchu w tej części miasta. Przejazd przez skrzyżowanie na którym powstanie rondo, będzie w tym czasie całkowicie zamknięty. Wyznaczone zostały objazdy pozwalające ominąć rejon prowadzonych prac. Część objazdów poprowadzono ulicą Kochanowskiego, która po przebudowie zostaje otwarta dla ruchu.

Parafia Wszystkich Świętych w Chorzelowie zaprasza na spotkanie z Królową Rodzin w podzięce za dar życia rodzinnego. Wydarzenie odbędzie się na terenach parafialnych Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie w niedzielę 9 września w godz. 14:00 – 23:00.

Strona 1 z 39

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA