czwartek, 18 październik 2018 17:10

Gm. Mielec: Lepsze warunki do nauki

Napisała

17 października w Zespole Szkół w Podleszanach oddano do uzytku nowe sale lekcyjne, zaplecze sanitarne oraz techniczne. Nowe pomieszczenia powstały w części budynku wykorzystywanego dotychczas jako mieszkanie komunalne. Oddanie lokali do użytkowania połączono z uroczystą akademią przygotowaną przez nauczycieli i uczniów z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

czwartek, 18 październik 2018 11:44

Mielec: Kto śledzi Kapinosa?

Napisała

Pełniący funkcję prezydenta i kandydat na włodarza Mielca wieczorem poinformował policję i media o tym, że… jest inwigilowany.

wtorek, 16 październik 2018 15:13

Mielec: Nagrody dla nauczycieli

Napisała

W Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyła się uroczysta gala z okazji Święta Edukacji Narodowej. 27 nauczycieli z mieleckich szkół i przedszkoli prowadzonych przez miejski samorząd otrzymało Nagrody Prezydenta Miasta Mielca. 

wtorek, 16 październik 2018 14:53

Mielec: Rusza budowa kolejnego mostu na Wisłoce

Napisała

12 października od symbolicznego wbicia łopat oficjalnie ruszyły prace przy budowie drugiego mostu na Wisłoce w Mielcu. 

„Postanowiliśmy zaskarżyć decyzję Ministra Środowiska, oddalającą nasze odwołanie od Pozwolenia Zintegrowanego z czerwca 2018 roku.” poinformował 11 października mielecki Kronospan.

wtorek, 16 październik 2018 10:57

XVIII Dzień Papieski w Gminie Mielec

Napisała

 

Pamięci Świętego Jana Pawła II w niedzielę, 14 października w sali widowiskowej Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Chorzelowie zaprezentowano wspomnienie poetycko-muzyczne pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa”.

W piątek 12 paźdizernika w Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie, w trakcie którego Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec złożył życzenia oraz podziękowania dyrektorom i nauczycielom gminnych placówek edukacyjnych. Uroczystość była również okazją do wręczenia wyróżnień i awansów na wyższe stopnie zawodowe.

Zapraszamy na Mieleckie Dni Kultury Chrześcijańskiej z okazji Jubileuszu 100-lecia Odzyskania Niepodległości i 40-lecia Pontyfikatu Papieża Jana Pawła II, pod patronatem honorowym Jego Ekscelencji Ks. Bp Andrzeja Jeża - biskupa Diecezji Tarnowskiej.

Muzeum Regionalne SCK w Mielcu - Pałacyk Oborskich zaprasza grupy zorganizowane z przedszkoli i szkół podstawowych do udziału w kolejnych warsztatach edukacyjnych.

Strona 1 z 42

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA