Zapraszamy na Mieleckie Dni Kultury Chrześcijańskiej z okazji Jubileuszu 100-lecia Odzyskania Niepodległości i 40-lecia Pontyfikatu Papieża Jana Pawła II, pod patronatem honorowym Jego Ekscelencji Ks. Bp Andrzeja Jeża - biskupa Diecezji Tarnowskiej.

Muzeum Regionalne SCK w Mielcu - Pałacyk Oborskich zaprasza grupy zorganizowane z przedszkoli i szkół podstawowych do udziału w kolejnych warsztatach edukacyjnych.

piątek, 12 październik 2018 17:33

Gm. Mielec: Wspomnienie o św. Janie Pawle II

Napisała

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Chorzelowska Grupa Teatralna oraz Zespół Pieśni i Tańca Chorzelowiacy zapraszają na wspomnienie Poetycko-Muzyczne z okazji XVIII Dnia Papieskiego pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa”.

środa, 10 październik 2018 16:25

Pierzasty weekend w Gminie Mielec

Napisała

W miniony weekend w Ośrodku Kultury w Chorzelowie odbyły się XXI Mistrzostwa Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych. Towarzysząca im wystawa cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród mieszkańców regionu.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu poszukują Danuty Zięby, 52-letniej mieszkanki powiatu kolbuszowskiego. Zaginiona w ubiegły piątek około godziny 12 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

wtorek, 09 październik 2018 15:20

Mielec: przyszli po słodycze z... siekierą!

Napisała

Policjanci zatrzymali sprawców usiłowania włamania do kiosku przy ulicy Jagiellończyka w Mielcu. Dwóch 17-latków i ich 16-letni kolega wybili siekierą dziurę w tylnej ścianie budynku i próbowali ukraść słodycze i napoje.

W Mielcu kończy się realizowana przez Powiat Mielecki poważna inwestycja drogowa, ale mieszkańcy już dopatrują się usterek. Czy trzeba będzie znów czekać na ich naprawę?

piątek, 05 październik 2018 12:53

Będzie hala za blisko 140 milionów

Napisała

Polsko-hiszpańskie konsorcjum przedstawiło najlepszą ofertę budowy nowej hali sportowej w Mielcu. Zgodnie z ofertą przetargową hala ma powstać w ciągu dwudziestu ośmiu miesięcy od dnia zawarcia umowy za 136 569 999,60 zł brutto.

Agencja Rozwoju Przemysłu, w ramach Programu Fabryka wybuduje w Mielcu centrum biurowo-usługowe. List intencyjny w tej sprawie podpisali Pełniący Funkcję Prezydenta Miasta Mielca Fryderyk Kapinos oraz Prezes Zarządu ARP.S.A. Oddział w Mielcu Krzysztof Ślęzak.

Strona 1 z 41

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA