czwartek, 08 listopad 2018 15:28

Myślenice: utrudnienia w ruchu samochodowym 11 listopada

Napisała

W związku z Narodowym Biegiem Stulecia ulicami Myślenic w niedzielę 11 listopada br. na terenie Zarabia oraz centrum miasta zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu w godzinach 11:00 - 12:30.

Od godziny 11:00 zamknięty będzie ruch na ulicach: Zdrojowa, Parkowa, Piłsudskiego, częściowo Słowackiego, Żeromskiego, częściowo Kazimierza Wielkiego, Kasprowicza, Sienkiewicza, Traugutta, Jordana, Gałczyńskiego, Bema, Kościuszki, Klakurki, Niepodległości, Daszyńskiego oraz Galla Anonima. Ruch samochodowy zostanie przywrócony od godziny 12:30. Prosimy o nieparkowanie samochodów w niedzielne przedpołudnie na ulicach, którymi prowadzony jest bieg ze szczególnym uwzględnieniem okolicy Rynku. Niemożliwy będzie ponadto wyjazd z parkingu przy hali widowiskowo-sportowej na Zarabiu oraz obok stadionu KS Dalin Myślenice w godzinach 11:00 – 12:30, czyli po Mszy Świętej w parafii pw. Świętego Franciszka z Asyżu na Zarabiu.

Info: KPP Myślenice

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.