wtorek, 11 grudzień 2018 15:19

Święty Mikołaj odwiedził trojaczki z Sułkowic

Napisała

Dla Juliana, Marcela i Olafa

Sułkowickie trojaczki mają już 1,5 roku. Mają się dobrze, rosną zdrowo, choć oczywiście pojawiają się czasem jakieś problemy zdrowotne, jak u każdego dziecka, zwłaszcza w porze zimowej. Jeden z trojaczków – Marcel – ma rehabilitacje. Ich brat Eryk uczęszcza już do przedszkola. Mama Marta przeszła z urlopu macierzyńskiego na wychowawczy, by móc dalej wychowywać swoje pociechy – Juliana, Marcela i Olafa. Tata Tadeusz pracuje na dwa etaty, by móc zapewnić rodzinie wszystko, co najważniejsze.

Znajomi ojca i inne życzliwe duchy, które dowiedziały się o zbiórce prezentów dla rodziny Leśniaków z Sułkowic postanowili po raz kolejny przekazać im na mikołajki potrzebne upominki, by pokazać, że o nich pamiętają.

Świętemu Mikołajowi pomógł burmistrz Artur Grabczyk, który także – już po raz kolejny - przygotował trojaczkom wór upominków, a dostarczył je oczywiście 6 grudnia, w dzień patrona daru człowieka dla człowieka.

 

Info/Foto: UM Sułkowice/jgk

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.