Jarosław Szlachetka kandydatem PiS-u w Myślenicach [ZDJĘCIA] Wyróżniony

Jarosław Szlachetka jest oficjalnym kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Myślenic. Kandydat został zaprezentowany dzisiaj, 10 sierpnia o godzinie 10 w biurze poselskim na rynku Myślenickim. 

 

- Chcielibyśmy Państwu przedstawić kandydata na burmistrza miasta i gminy Myślenice, osobę, którą to Państwo, mieszkańcy miasta i gminy Myślenice sugerowaliście najczęściej podczas rozmów z nami, podkreślając niebagatelne doświadczenie oraz szerokie kontakty, które zagwarantują Myślenicom dynamiczny rozwój przez najbliższe lata. Tą osobą jest Jarosław Szlachetka – doświadczony samorządowiec, parlamentarzysta, myśleniczanin – tymi słowami radny Mateusz Suder, zaprezentował Jarosława Szlachetkę.

A kim jest Jarosław Szlachetka? Radowitym myśleniczaninem, który już w szkole średniej należał do Młodzieżowej Rady Powiatu Myślenickiego i był wolontariuszem PCK. Poseł, Od grudnia 2003 r. należy do partii Prawo i Sprawiedliwość i odpowiada za strukturę powiatową PiS w Myślenicach. W wyborach samorządowych w 2006 został wybrany do Rady Miejskiej w Myślenicach. W latach 2010–2011 sprawował funkcję zastępcy wójta Gminy Pcim, a następnie pełnomocnika wójta ds. Rozwoju, Strategii oraz Sportu.

 

- Tutaj się urodziłem, wychowałem i z tą ziemią jest związane całe moje życie – to prywatne i zawodowe. Stąd zostałem wybrany na posła i nigdy nie zapomniałem kogo jestem reprezentantem. Kto mi zaufał, kto mnie wybrał i dla kogo chce ciężko pracować. Dlatego nie widziałem innej możliwości i podjęcia innej decyzji – opowiada Jarosław Szlachetka.

 

Poseł podczas wystąpienia pochwalił się również swoimi sukcesami na ziemiach myślenickich. - Od wielu lat jako radny miejski, radny sejmiku, aktualnie jako poseł na Sejm RP spotykałem się z mieszkańcami naszego miasta oraz całej gminy. Rozmawiałem i rozmawiam o ich problemach i swoją pracą nad rozwiązywaniem tych problemów wielokrotnie udowodniłem, że jestem skuteczny. Podam tylko kilka przykładów: dzięki moim staraniom wykonano inwestycje poprawiające bezpieczeństwo przy Zakopiance, szpital myślenicki otrzymał nowy ambulans, projekty kulturalne otrzymały milionowe środki z budżetu państwa, a tak ważne dla rozwoju społeczności organizacje pozarządowe, klubu sportowe czy ostatnio Ochotnicze Straże Pożarne Myślenice-Zarabie, Borzęta oraz Jawornik otrzymały konkretne środki na zakup nowych wozów bojowych i sprzętu ratowniczo-gaśniczego – informuje kandydat na burmistrza.

 

Już niebawem Jarosław Szlachetka przedstawi swój program wyborczy.

 

 

 

 

 

Aleksandra Bieniek

Aleksandra Bieniek

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA