piątek, 10 sierpień 2018 12:04

Jarosław Szlachetka kandydatem PiS-u w Myślenicach [ZDJĘCIA]

Napisała

Jarosław Szlachetka jest oficjalnym kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Myślenic. Kandydat został zaprezentowany dzisiaj, 10 sierpnia o godzinie 10 w biurze poselskim na rynku Myślenickim. 

 

- Chcielibyśmy Państwu przedstawić kandydata na burmistrza miasta i gminy Myślenice, osobę, którą to Państwo, mieszkańcy miasta i gminy Myślenice sugerowaliście najczęściej podczas rozmów z nami, podkreślając niebagatelne doświadczenie oraz szerokie kontakty, które zagwarantują Myślenicom dynamiczny rozwój przez najbliższe lata. Tą osobą jest Jarosław Szlachetka – doświadczony samorządowiec, parlamentarzysta, myśleniczanin – tymi słowami radny Mateusz Suder, zaprezentował Jarosława Szlachetkę.

A kim jest Jarosław Szlachetka? Radowitym myśleniczaninem, który już w szkole średniej należał do Młodzieżowej Rady Powiatu Myślenickiego i był wolontariuszem PCK. Poseł, Od grudnia 2003 r. należy do partii Prawo i Sprawiedliwość i odpowiada za strukturę powiatową PiS w Myślenicach. W wyborach samorządowych w 2006 został wybrany do Rady Miejskiej w Myślenicach. W latach 2010–2011 sprawował funkcję zastępcy wójta Gminy Pcim, a następnie pełnomocnika wójta ds. Rozwoju, Strategii oraz Sportu.

 

- Tutaj się urodziłem, wychowałem i z tą ziemią jest związane całe moje życie – to prywatne i zawodowe. Stąd zostałem wybrany na posła i nigdy nie zapomniałem kogo jestem reprezentantem. Kto mi zaufał, kto mnie wybrał i dla kogo chce ciężko pracować. Dlatego nie widziałem innej możliwości i podjęcia innej decyzji – opowiada Jarosław Szlachetka.

 

Poseł podczas wystąpienia pochwalił się również swoimi sukcesami na ziemiach myślenickich. - Od wielu lat jako radny miejski, radny sejmiku, aktualnie jako poseł na Sejm RP spotykałem się z mieszkańcami naszego miasta oraz całej gminy. Rozmawiałem i rozmawiam o ich problemach i swoją pracą nad rozwiązywaniem tych problemów wielokrotnie udowodniłem, że jestem skuteczny. Podam tylko kilka przykładów: dzięki moim staraniom wykonano inwestycje poprawiające bezpieczeństwo przy Zakopiance, szpital myślenicki otrzymał nowy ambulans, projekty kulturalne otrzymały milionowe środki z budżetu państwa, a tak ważne dla rozwoju społeczności organizacje pozarządowe, klubu sportowe czy ostatnio Ochotnicze Straże Pożarne Myślenice-Zarabie, Borzęta oraz Jawornik otrzymały konkretne środki na zakup nowych wozów bojowych i sprzętu ratowniczo-gaśniczego – informuje kandydat na burmistrza.

 

Już niebawem Jarosław Szlachetka przedstawi swój program wyborczy.

 

 

 

 

 

Aleksandra Bieniek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.